چهارشنبه 29 خرداد 1398 - 13:56 - June 19 2019
کد خبر: ۱۱۵۴۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۷ _ ۱۵ مهر ۱۳۹۷
برای رفاه حال زائران محترم اربعین حسینی (ع)، کلیه شعب بانک آینده در استان های خوزستان، کرمانشاه و ایلام، از روز شنبه مورخ 05/08/1397، به صورت یک سره از ساعت 07:00 صبح تا ساعت 18:00، آماده خدمت رسانی به زائران محترم و عموم مشتریان عزیز است.
به گزارش نبض نفت به نقل از روابط عمومی بانک آینده روز سه­شنبه مورخ 08/08/1397، هم­زمان با اربعین حسینی (ع)، شعب استان­های خوزستان، کرمانشاه و ایلام بانک آینده، از ساعت 07:00 صبح الی 14:30، خدمت­رسانی به زائران و عموم مشتریان را به انجام می­رسانند.

شایان ذکر است؛ کلیه دستگاه­های خودپرداز شعب مذکور نیز برای دسترسی راحت مشتریان و استفاده از خدمات آنها، آماده­سازی شده است.

بانک آینده؛ به‌منظور تسهیل انجام عملیات منظم پول‌رسانی، خدمات مالی و پرداخت، ضمن برقراری کشیک فعال، به میزان کافی اسکناس مورد نیاز در ایام برگزاری راه­پیمایی اربعین حسینی (ع) را نیز تأمین خواهد کرد.

شایان ذکر است؛ با توجه به ابلاغ بانک مرکزی ج.ا.ایران، هنگام برگـزاری مراسم اربعین حسیـنی (ع)، سقف برداشت نقدی از دستگاه‌های خودپرداز بانک­ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی، تا مبلغ 5 (پنج) میلیون ریال، افزایش یافته است.

زمان اعمال افزایش سقف برداشت نقدی از دستگاه‌های خودپرداز تا سقف 5(پنج) میلیون ریال، از هجدهم مهرماه تا بیستم آبان­ماه سال جاری خواهد بود.

ما را در کانال تلگرامی نبض نفت دنبال کنید

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: