پنجشنبه 31 خرداد 1397 - 08:40 - June 21 2018
کد خبر: ۲۲۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۳ _ ۱۸ مرداد ۱۳۹۶
عضو فراکسیون کارگری مجلس :رهایی کشور از تولید بنزین آلوده
جلودارزاده با بیان اینکه قبل از زنگنه فروش نفت بدون دریافت پول بود و به جای آن کالا وارد می شد، گفت: الان پول نفتی را که می فروشیم وارد کشور می‌کنیم.

نبض نفت- سهیلا جلودارزاده نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به عملکرد موفق زنگنه در وزارت نفت اظهار داشت: در زمان شروع به کار زنگنه در وزارت نفت ظرفیت فروش نفت و استخراج در بدترین شرایط خود قرار داشت، در تولید بنزین داخلی شرایط نامطلوبی داشتیم و بنزینی تولید می شد که برای سلامتی مضر بود.

وی با بیان اینکه قبل از حضور آقای زنگنه در وزارت نفت شرایط ساخت و ساز پالایشگاه ها نیز نامناسب بود، ادامه داد: بعد از حضور ایشان به فروش نفت سر و سامان داده شد و توانستیم سهم خودمان را از اوپک بگیریم و همچنین توانستیم بازاریابی خوبی داشته باشیم.

جلودارزاده با بیان اینکه قبل از زنگنه فروش نفت بدون دریافت پول بود و به جای آن کالا وارد می شد، تصریح کرد: امروز با تعاملاتی که وزارت خارجه و دیگر وزارت خانه ها با دنیا داشته‌اند، پول نفتی را که می‌فروشیم وارد کشور می کنیم.

وی یادآور شد: در حال حاضر با سیاست های درست نفتی زنگنه توانسته ایم تمام مشکلات مذکور را حل کنیم ضمن اینکه توانسته ایم به حد برداشت قطر از منابع مشترک برسیم، پول صادرات نفت به کشور بر می گردد، ظرفیت تولید در حد ایده آلی شده است، وضعیت تولید بنزین ساماندهی شده و همچنین برنامه های خوبی برای پالایشگاه ها و بروز رسانی آنها تدوین شده است که تماما کارنامه قابل قبولی از زنگنه ارائه می دهد.

ایلنا

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: