چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۲ - 2020 December 02
کد خبر: ۳۲۵۶۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
وزیر نفت آمریکا اعلام کرد مطمئن نیست تولید نفت این کشور به سرعت به ۱۳ میلیون بشکه در روز بازگردد. وی در ماه اوت هشدار داده بود ۱۸ ماه طول می‌کشد تا تقاضا برای سوخت‌های مایع در آمریکا به سطح قبل از بحران کرونا بازگردد.
به گزارش نبض نفت به نقل از اویل پرایس، دن برویلت، وزیر نفت آمریکا اعلام کرد مطمئن نیست تولید نفت این کشور  به سرعت به 13 میلیون بشکه در روز بازگردد. آمریکا در ژانویه 2020 قبل از آغاز همه‌گیری ویروس کرونا 13 میلیون بشکه در روز نفت تولید می‌کرد.

وی دلیل این اظهار نظر را کافی نبودن تقاضای مصرف کنندگان برای نفت خام دانست.

برویلت در مجمع انرژی سراویک هند گفت: «ما هنوز تقاضایی برای تولید نداریم و هنوز هم درگیر ذخایری هستیم که طی همه‌گیری ویروس کرونا افزایش یافته اند».

 در نتیجه، تولید نفت آمریکا در سال آینده میلادی حدود 11 میلیون بشکه در روز خواهد بود.

 اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد تولید نفت این کشور از ماه آوریل رو به کاهش گذاشته و در هفته اول این ماه از روزی 13.1 میلیون بشکه در روز به 12.4 میلیون و بعد در هفته اول ماه مه به 11.9 میلیون بشکه در روز رسیده است. تولید نفت آمریکا در ماه ژوئن تا 11.1 پایین آمد و در هفته اول جولای به 11 میلیون بشکه در روز رسید.

 تولید نفت این کشور در ماه اوت به خاطر شرایط بازار تا 10.7 میلیون بشکه در روز سقوط کرد و در ماه های سپتامبر و اکتبر بین 9.9 و 11.1 میلیون بشکه در روز در نوسان بود.

 گزارش ماهانه اداره اطلاعات انرژی آمریکا از فعالیت‌های حفاری نشان می دهد تولید در ماه نوامبر کمتر از اکتبر خواهد بود که نشان می‌دهد تولید نفت آمریکا به این زودی‌ها بهبود نخواهد یافت.

 وزیر نفت آمریکا در ماه اوت اعلام کرد 18 ماه طول می‌کشد تا تقاضا برای سوخت‌های مایع در آمریکا به سطح قبل از بحران کرونا بازگردد.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: