/
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۳
برای بررسی مسائل مربوط به حوزه منابع انسانی انجام شد

حضور معاون سرمایه انسانی وزیر نفت در جمع کارکنان نفتی اهواز

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت به منظور بررسی‌ موضوعات مربوط به حوزه منابع انسانی در جمع نمایندگان کارکنان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران در اهواز حضور یافت.
کد خبر : ۵۸۱۷۴

نبض نفت-  مهدی علی‌مددی بعدازظهر شنبه (۲۷ آبان‌ماه) و هیئت همراه به همراه مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به‌منظور بررسی مسائل مربوط به حوزه منابع انسانی در جمع نمایندگان کارکنان رسمی، قراردادی و پیمانکاری شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و ملی حفاری ایران حضور یافت و نمایندگان کارکنان رسمی، قراردادی، ارکان ثالث و بانوان شاغل مطالبات و نقطه نظرات خود و مدیران منابع انسانی توضیحات خود را ارائه کردند.
وی تناسب شغل و شاغلان صنعت نفت را از مهمترین مسائل حوزه منابع انسانی خواند و گفت: بزرگترین چالش ما ورود نامتناسب نیروی انسانی است که هم نیروی انسانی، هم صنعت از این محل آسیب دیده است.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت تاکید کرد: از مهم ترین رویکردهای وزارت نفت در دولت سیزدهم همترازی در نظام پرداخت کارکنان است.
علی‌مددی افزود: وزارت نفت در نظر دارد آزمون استخدامی را با اولویت نیروهای بومی، طبق روال دهه‌های گذشته برای ارتقای جایگاه شغلی کارکنان ارکان ثالث و قراردادی برگزار کند.
علیرضا دانشی، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نیز در این بازدید گفت: حضور شخص معاون وزیر و تیم کامل مدیریتی ایشان نشان از پیگیری و اهتمام وزارت نفت در حوزه منابع انسانی دارد که جای قدردانی و تشکر دارد.
وی با بیان این که مسائل و مواردی مأیوس‌کننده در فضای رسانه‌ای به گوش کارکنان می‌رسد، گفت: کارکنان نفت هرگز اجازه ندادند از تجمعات و مطالبات ایشان بهره‌برداری سیاسی شود.

 

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر