/

پتروشیمی

در دیدار دکتر زمان‌پور با وزیر نفت صورت گرفت

دکتر علیرضا زمان‌پور مدیرعامل هلدینگ صباانرژی و مهندس جواد اوجی، وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران در نشستی، آخرین وضعیت روند پیشرفت پروژه‌های پالایشی و پترو‌پالایشی را در شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری بررسی کردند.

دومین روز پنجمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی و تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت به میزبانی پتروشیمی بندرامام؛

همزمان با دومین روز برگزاری پنجمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی و تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت به میزبانی پتروشیمی بندرامام، ماده عملیات امدادی و اطفاء حریق (١٠٠*۴ متر) در استادیوم تختی شهر بروجن برگزار شد.

از سوی شرکت صنایع پلیمر گچساران

شرکت صنایع پلیمر گچساران به مناسبت آغاز سال تحصیلی، فراخوانی برای گردآوری ایده‌های دانش‌آموزان منطقه برای توسعه دیار آب و آتش داد.

مدیرعامل پتروشیمی لردگان خبر داد

مدیرعامل پتروشیمی لردگان خبرداد: رکورد یک میلیون تن در 1402 محقق می شود. مدیرعامل پتروشیمی لردگان با اشاره به قول مساعد مسئولان اجرایی برای عدم قطعی برق و گاز در تابستان و زمستان ، اعلام کرد که در صورت تحقق این وعده این پتروشیمی رکورد یک میلیون تن تولید اوره و آمونیاک را در 1402 ثبت می کند.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی ارومیه :

پروژه پلی آلومینیوم کلراید پتروشیمی ارومیه، تا پایان سال افتتاح می‌شود مدیرعامل شرکت پتروشیمی ارومیه با اشاره به تعدادی از برنامه‌های توسعه‌ای پیش روی این شرکت، از افتتاح واحد پروژه پلی آلومینیوم کلراید تا پایان سال خبر داد که با افتتاح آن از واردات این محصول که در صنایع تصفیه آب اهمیت زیادی دارد، بی‌نیاز می‌شویم.

مدیر عامل پتروشیمی بندرامام خبر داد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام خبر داد: تامین خوراک و برنامه ریزی بلند مدت برای پایداری تولید .

با اهتمام هلدینگ صباانرژی رخ داد

در حاشیه سومین روز از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست از گرید جدید شرکت پتروشیمی جم‌پیلن EP4130N با کاربرد تولید قطعات تزریقی در صنعت خودرو و لوازم خانگی رونمایی شد.

دکتر انصاری نیک: صنعت پتروشیمی ایران جزو صنایع بازیگر در عرصه اقتصادی در دنیا

مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام در گفتگو با خبرنگاران، برنامه‌های توسعه‌ و نقش این شرکت در اقتصاد و جامعه‌ پیرامونی را تشریح کرد.

جزئیات آرای اعضای حقوقی جدید فارس

در حالی روز سه شنبه،مجمع عمومی بطور فوق العاده فارس برگزار شد که بر اساس رأی‌گیری انجام شده پنج عضو حقوقی هیأت مدیره فارس انتخاب شدند.