/

پژوهش

آمار جهانی کرونا؛

مبتلایان کرونا در جهان از ۵۸۰ میلیون نفر فراتر رفت

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۵۸۱ میلیون و ۱۳۴ هزار و ۱۲۶ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۴۱۷ هزار و ۹۵۵ بیمار کووید نیز تأیید شده است.
آمار جهانی کرونا؛

آمار ۱۰ کشور رکورددار مبتلایان کرونا در جهان

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۵۷۷ میلیون و ۳۵۹ هزار و ۵۸۲ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۴۰۷ هزار و ۶۹۹ بیمار کووید نیز تأیید شده است.
آمار جهانی کرونا؛

ثبت بیش از ۵۷۴ میلیون بیمار کرونایی در جهان

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۵۷۴ میلیون و ۷۴۷ هزار و ۸۱۵ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۴۰۲ هزار و ۴۶۵ بیمار کووید نیز تأیید شده است.
تب کریمه در کرمان؛

۱۱ ابتلای قطعی و مرگ یک دامپزشک

ابتلای قطعی ۱۱ مورد به تب کریمه کنگو و مرگ یک دامپزشک در استان کرمان ضرورت هوشیاری و آگاهی بخشی و نیز تشدید مراقبت ها را تشدید کرده است.
جدیدترین آمار کرونا در کشور تا ظهر ۲۹ تیرماه ۱۴۰۱؛

شناسایی ۷هزار و ۹۳ بیمار جدید

بنابر اعلام وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته متاسفانه شمار مبتلایان شناسایی شده کرونا و همچنین تعداد فوتی‌های ناشی از این بیماری در کشور افزایش داشته؛ به طوری که ۷هزار و ۹۳ بیمار دیگر شناسایی شدند و ۳۲ نفر نیز جان باختند.
آمار جهانی کرونا؛

ثبت بیش از ۳۳ میلیون مبتلا در فرانسه

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۵۶۷ میلیون و ۸۲۴ هزار و ۸۴۸ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۳۸۷ هزار و ۷۵۳ بیمار کووید نیز تأیید شده است.
زیرسویه جدید امیکرون؛

زیرسویه جدید امیکرون تهدیدکننده ریه است

یکی از متخصصان بیمارستان سیریرج تایلند می‌گوید: جدیدترین زیرسویه امیکرون ویروس کرونا به اندازه سویه قبلی دلتا برای ریه‌ها مضر است؛ اگرچه هنوز هم عمدتا فقط به آسیب‌پذیرترین گروه‌ها یعنی افراد واکسینه نشده و تحت واکسیناسیون حمله می‌کند.
آمار کرونا در جهان؛

ثبت بیش از ۵۶۱ میلیون مبتلا به کووید-۱۹ در جهان

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا (کووید-۱۹)، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۵۶۱ میلیون و ۷۸۹ هزار و ۳۲۳ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۳۷۴ هزار و ۷۸۳ بیمار کووید نیز تأیید شده است.
روند افزایشی مبتلایان کرونا در کشور؛

علائم افتراقی سویه جدید «کووید» از «وبا»

عضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا با اشاره به علائم ابتلا به سویه‌های جدید امیکرون تاکید کرد: در سویه جدید احتمال افزایش مبتلایان، بستری و مرگ و میر دور از ذهن نیست؛
هشدار رعایت پروتکل‌های بهداشتی؛

عوامل افزایش آمار مبتلایان کرونا در کشور

عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن تشریح شرایط فعلی کرونا در کشور و علل افزایش آمار بیماری، در عین حال نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بویژه در سفرهای تابستانی هشدار داد.