/

پالایش و پخش

بازدید میدانی دکتر افقهی از مجتمع‌های پتروشیمی تاپیکو

دکتر بابک افقهی، سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) روز سه‌شنبه در جریان سفر استانی به خوزستان، از تعدادی از مجتمع‌های پتروشیمی و واحدهای تولیدی مستقر در ماهشهر بازدید کرد.بررسی پیشرفت پروژه‌های سرمایه‌گذاری و تصمیم‌گیری برای رفع مشکلات این پروژه‌ها و مجتمع‌های تولیدی، از جمله اهداف اولین سفر استانی سرپرست تاپیکو اعلام شده است.

تولید محصولات صادرات‌محور؛ نیاز کنونی مجموعه‌های تولیدی کشور است

سرپرست تاپیکو در بازدید از واحد‌های تولیدی خوزستان: تولید محصولات صادرات‌محور؛ نیاز کنونی مجموعه‌های تولیدی کشور است.

شرایط برای کاهش مصرف روزانه ۴۰ میلیون لیتر بنزین آماده است

رئیس کانون انجمن‌های صنفی جایگاه‌داران گفت: هر یک متر مکعب مصرف سی‌ان‌جی منجر به کاهش مصرف یک لیتر بنزین می‌شود اگر از تمام ظرفیت جایگاه‌های موجود سی‌ان‌جی استفاده شود ۴۰ میلیون لیتر از مصرف بنزین کم می‌شود.

افقهی سرپرست تاپیکو شد

مدیرعامل شستا در حکمی، بابک افقهی را به عنوان سرپرست جدید شرکت سرمایه‌گذاری نفت وگاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) منصوب کرد.

معاون اول رئیس جمهور: شایعات و مصوبه مجلس باعث ازدحام برخی جایگاه‌های سوخت شد

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به شایعات مربوط به افزایش قیمت بنزین و شلوغی جایگاه‌های سوخت، گفت: اینگونه شایعات و همچنین مصوبه مجلس شورای اسلامی برای اعمال محدودیت در کارت‌های سوخت باعث شد که در برخی جایگاه‌ها شاهد صف‌های طولانی و ازدحام باشیم.

رد شایعات افزایش قیمت بنزین/ منظور: شوک درمانی نمی‌کنیم

رئیس سازمان برنامه و بودجه با رد شایعات افزایش قیمت بنزین تاکید کرد، یکی از تصمیمات سخت پیش روی تیم اقتصادی دولت پرهیز از شوک درمانی است.

روزنامه‌های اقتصادی ۱۵ تیر؛ اختیارات ویژه برای برخورد با بانک‌های متخلف/ بنزین کارت به کارت می‌شود

صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی امروز را در این خبر مشاهده می‌کنید.

وزیر نفت: هیچ جایگاهی حق ندارد اعلام کند کارت سوخت نیست

وزیر نفت گفت: هیچ جایگاهی در کشور حق ندارد اعلام کند که کارت سوخت ندارد، چرا که همه جایگاه‌داران کارت سوخت آزاد جایگاه را در اختیار دارند.

مدیرعامل شرکت ملی پست پاسخ داد چند درصد از کارتهای سوخت در باجه‌های معطله پست مانده است؟

به دنبال باقی ماندن بخشی از کارت‌های سوخت در شرکت پست، به تازگی مدیر عامل این شرکت نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است و مهمترین دلیل آن را نقص نشانی و تغییر آدرس گیرندگان عنوان کرده است.
درآمدهای مرزی از محل اجرای طرح «باک پر» در مرز بازرگان به روزانه ۵ میلیارد تومان رسید؛

افزایش درآمدهای مرزی دولت با اجرای موفق طرح «باک پر»/ اجرای سراسری طرح

طرح موفقیت‌آمیز باک پر که به‌منظور پایش و کنترل سوخت‌رسانی مرزی از روزهای پایانی سال گذشته در منطقه ارومیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اجرایی شده است، ‌افزایش محسوس و خیره‌کننده درآمدهای مرزی دولت (تا روزانه ۵ میلیارد تومان فقط از یک نقطه مرزی) را به همراه داشته و احتمال اجرای آن در دیگر مناطق مرزی کشور جدی شده است.