/

اقتصادی

برگزاری اختتامیه بیست و هشتمین المپیاد ورزشی کارکنان بانک ملی ایران و تقدیر از تیم های برتر رشته های ورزشی

در اختتامیه بیست و هشتمین المپیاد ورزشی کارکنان بانک ملی ایران، تیم های برتر این دوره از مسابقات در هشت رشته والیبال، فوتسال، تنیس روی میز، شطرنج، بدمینتون، شنا، دو و میدانی و تیراندازی معرفی و توسط مدیران ارشد بانک مورد تقدیر قرار گرفتند.

خبر خوش بانک ملی ایران برای متقاضیان وام / 300 میلیون تومان وام قرض الحسنه با کمترین کارمزد

طرح‌ مهربانی از جمله طرح‌های جدید اعطای وام قرض الحسنه در بانک ملی ایران است که مشتریان و متقاضیان وام می توانند در کمترین زمان ممکن تا سقف سه میلیارد ریال (300 میلیون تومان) با یک ضامن و با کارمزد 4 درصد وام دریافت کنند.

همزمان با سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان فارس; مدیر عامل بانک ملی ایران از شعب استان فارس بازدید کرد

دکتر نجارزاده مدیر عامل بانک ملی ایران همزمان با حضور رئیس جمهور در استان فارس به همراه اعضای هیات مدیره به این استان سفر کرد و ضمن بازدید از شعب فرودگاه شیراز و شعب شهرستان های سروستان، استهبان، خرامه و داریون، از نزدیک در جریان فعالیت ها و خدمات دهی این شعب به مردم و مشتریان قرار گرفت و با کارکنان آن ها دیدار و گفت و گو کرد.

پذیرش 26 فقره اسناد املاک در بورس کالا به همت کارگزاری بانک ملی ایران

به همت کارگزاری بانک ملی ایران و سازمان خصوصی سازی ، 26 دستگاه از املاک مازاد دولت در سیصد و نود و ششمین جلسه کمیته عرضه بورس کالای ایران مورد پذیرش قرار گرفت .

همزمان با سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان فارس صورت پذیرفت؛ حضور مدیر عامل بانک ملی ایران در محل پایگاه میز خدمت دستگاه های زیرمجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی

همزمان با سفر رییس‌جمهور و هیات دولت به استان فارس که با حضور مدیر عامل بانک ملی ایران و اعضای هیات مدیره صورت گرفت؛ دکتر خواجه نایینی معاون و نماینده تام الاختیار وزیر امور اقتصادی و دارایی از عملکرد مطلوب شبکه بانکی کشور در بررسی توام با پاسخگویی سریع به تقاضاهای مردمی قدردانی کرد.

افتتاحیه دومین دوره المپیاد ورزشی بانوان بانک ملی ایران برگزار شد

مراسم افتتاحیه دومین دوره المپیاد ورزشی بانوان بانک ملی ایران با حضور مدیران ارشد بانک و ورزشکاران برگزار شد

کاهش 445 میلیون تومانی «هایما‌S5 پلاس» در نیمه اول سال

ارزیابی بازار خودروهای داخلی در نیمه نخست سال 1402 از ریزش قیمت‌ خودروهای پرطرفدار داخلی حکایت دارد.

قیمت سکه، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی جمعه 21 مهر 1402

سکه امامی با افزایش ۱.۲۱ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۲۸,۸۵۰,۰۰۰ تومان معامله شد.نیم سکه در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۲۵۰۰۰۰ تومان افزایش، ۱۵,۷۵۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.ربع سکه در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۲۵۰۰۰۰ تومان افزایش، ۱۰,۷۵۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر سکه گرمی با افزایش ۱.۶۳ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۶,۱۰۰,۰۰۰ تومان معامله شد.

قیمت طلا امروز جمعه 21 مهر 1402

هر گرم طلا ۱۸ عیار در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۷۹۰۰ تومان افزایش، ۲,۳۹۶,۳۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر مثقال طلا 18 عیار با افزایش ۰.۳۲ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۱۰,۳۸۰,۰۰۰ تومان معامله شد.هر اونس طلا با افزایش ۰.۷۴ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱,۸۸۴ معامله شد.

قیمت دلار امروز جمعه 21 مهر 1402

دلار در بازار آزاد با کاهش ۱.۱۷ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۵۱,۲۰۰ تومان معامله شد.دلار در صرافی ملی در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۰ تومان بدون تغییر، ۴۱,۲۰۷ تومان نرخ گذاری شد.دلار در بازار متشکل در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۰ تومان بدون تغییر، ۴۱,۲۰۷ تومان نرخ گذاری شد.دلار در سامانه سنا در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۰ تومان بدون تغییر، ۴۱,۲۰۷ تومان نرخ گذاری شد.دلار کانادا با کاهش ۱.۰۷ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۳۷,۶۸۳ تومان معامله شد.