/
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۸

شرکت گاز قم و نیروی انتظامی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

تفاهم‌نامه همکاری شرکت گاز استان قم با نیروی انتظامی در حوزه فرهنگ‌سازی، رسانه و اطلاع‌رسانی امضا شد.
کد خبر : ۵۹۴۸۵

نبض نفت - مرتضی خوش‌لهجه، مدیرعامل شرکت گاز استان قم در نشست امضای این تفاهم‌نامه گفت: اطلاع‌رسانی از جمله راهکارهای ارتباط با مردم و نقش مهمی در آگاهی‌بخشی آنان دارد.
 وی با اشاره به نقش شیوه‌های نوین اطلاع‌رسانی در جذب مخاطب، تصریح کرد: امروز هر سازمان برای تحقق اهداف خود باید با استفاده از شیوه‌ها و ابزارهای جدید اطلاع‌رسانی، جامعه را ترغیب به مشارکت کند.
سرهنگ حسن عبدالرضایی، جانشین معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان قم، فعالیت‌های فرهنگی را نقطه اشتراک شرکت گاز و نیروی انتظامی دانست و تصریح کرد: مجموعه فراجا به‌منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی، چندین سال است که در حوزه خانواده سرمایه‌گذاری کرده و بازخوردهای مناسبی را دریافت کرده است.
 وی اظهار کرد: ما معتقدیم درصورتی‌که خانواده‌ها آگاه شوند، جامعه اصلاح می‌شود و به‌تناسب تلاش‌ها در این زمینه، جرم و جرایم نیز کاهش می‌یابد.
جانشین معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان قم با اشاره به ورود جدی شرکت گاز استان قم به حوزه فرهنگ اصلاح الگوی مصرف، گفت: اقدام‌هایی که در حوزه نهادینه‌سازی فرهنگ مصرف بهینه توسط شرکت گاز استان قم انجام شده، قابل‌ تقدیر است و به همین خاطر نیز در بحث ایجابی و فرهنگ‌سازی، دو مجموعه فراجا و شرکت گاز می‌توانند همکاری‌های خوبی با یکدیگر داشته باشند.

 

 

 

 

منبع:شانا

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر