/
۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۷

برگزاری هجدهمین جلسه شورای فرهنگی شركت ملی مناطق نفتخیز

نشست هم اندیشی شورای فرهنگی شرکت ملی مناطق نفتخیز جهت تمهید برنامه های دهه فجر، کنگره شهدای استان، اردوهای راهیان نور و اعیاد پیش رو برگزار گردید.
کد خبر : ۵۹۵۳۰

به گزارش  نبض نفت به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، این نشست عصر روز سه شنبه مورخ 10 بهمن ماه 1402 با حضور مهندس دانشی مدیرعامل شرکت و رئیس شورا و سایر اعضای شورای فرهنگی در راستای آمادگی جهت مناسبت های پیش رو اعم از: جشن های ایام الله دهه فجر، کنگره ۲۴۰۰۰ شهید استان خوزستان، اردوی راهیان نور و سایر موضوعات واصله به دبیرخانه شورا بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
 
مهندس دانشی ضمن تبریک به مناسب فرارسیدن دهه فجر و با اشاره به مشکل محتواسازی فرهنگی درجامعه، بر تبیین فرهنگ انقلاب اسلامی در سطح شرکت همچنین بر تولید محتوای فاخر برای عموم مردم، سرمایه گذاری در جهت خلق تئاترهای فاخر با مضامین شادی آفرین و دینی تاکید نموده، و دست اندرکاران را به جلوگیری از موازی کاری در انجام امور و ایجاد وحدت رویه توصیه نمود.
 
ایشان در ادامه ضمن تاکید بر ایجاد تقویم مناسبی برای سال آینده جهت انجام مراسمات در شورای فرهنگی در راستای جهت دهی به رویکردها، روش ها و سیاستگذاری سازمان، افزود: ارائه بیلان کار در پایان هر سال و گرفتن بازخورد جهت ارتقا شورای فرهنگی امری ضروری به نظر می رسد.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر