/
۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۷
تحول زیست محیطی در بندرامام نوین در حال تحقق

کاشت درخت توسط مدیرعامل و مدیرکل محیط زیست استان خوزستان در پتروشیمی بندرامام

همزمان با ۱۵ اسفندماه روز درختکاری، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خوزستان و مدیرعامل عملیات غیرصنعتی پتروشیمی با حضور در شرکت پتروشیمی بندرامام اقدام به کاشت درخت کردند.
کد خبر : ۶۰۱۲۷

به گزارش نبض نفت به نقل از  روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، همزمان با حضور جمعی از مدیران ارشد حفاظت محیط زیست استان خوزستان در مجتمع پتروشیمی بندرامام و دیدار با مدیرعامل و مدیران ارشد این شرکت، چندین اصل نهال در فضای سبز شرکت غرس شد.
همچنین در ادامه بزرگداشت روز درختکاری، مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی نیز با حضور در شرکت پتروشیمی بندرامام، پس از بازدید با دکتر انصاری نیک، اقدام به غرس نهال در شرکت پتروشیمی بندرامام کرد.
گفتنی‌ست شرکت پتروشیمی بندرامام که چندی پیش گرامیداشت پنجاهمین سال تأسیس خود را برگزار کرده بود، با کاشت بیش از ۸ میلیون اصله نهال یکی از تاثیرگذارترین شرکت‌های پتروشیمی در حوزه حفاظت از محیط زیست به شمار می‌رود.
تدوین سند جامع زیست محیطی، تعطیلی داوطلبانه برخی از واحد‌های مجتمع و احداث بزرگترین تصفیه خانه صنعتی کشور در کنار سرمایه گذاری در حوزه‌های جمع آوری گازهای همراه با نفت باعث شده است این شرکت به عنوان یکی از سبزترین شرکت‌های پتروشیمی کشور شناخته شود.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر