/
۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۳

زمان برگزاری مراسم قرعه کشی برندگان جشنواره پذیرنده ملی اعلام شد

مراسم قرعه کشی برندگان جشنواره پذیرنده ملی روز یکشنبه ساعت 13 برگزار می شود.
کد خبر : ۶۰۳۱۲

به گزارش  نبض نفت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،این مراسم به صورت زنده راس ساعت اعلام شده از طریق سرویس اشتراک ویدیو آپارات و صفحه شرکت پرداخت الکترونیک سداد در شبکه اجتماعی اینستاگرام پخش می شود.

 مراسم قرعه کشی جشنواره "پذیرنده ملی" برای دارندگان تمامی کارت های شبکه بانکی کشور و دارندگان دستگاه های کارتخوان بانک ملی ایران برگزار و اسامی برندگان اعلام می شود.
بانک ملی ایران در این جشنواره علاوه بر اهدای جوایز ارزنده،  بسته های تشویقی، خدماتی و متمایزی را برای شرکت کنندگان اختصاص داده است.
در مراسم قرعه کشی فردا یکشنبه 27 اسفند ماه 95 جایزه 100 میلیون ریالی برای  دارندگان تمامی کارت های بانکی و 10  کمک ‌هزینه 10 میلیارد ‌ریالی خرید خودرو به قید قرعه برای کسانی که در این جشنواره شرکت کرده اند؛ در نظر گرفته شده است.

«جشنواره پذیرنده ملی»  یکی از طرح‌های جدید بانک ملی ایران است که در دو بخش برای دارندگان تمامی کارت های شبکه بانکی کشور و دارندگان دستگاه های کارتخوان بانک ملی ایران برگزار می شود و هر کدام می توانند از جوایز و بسته های تشویقی، خدماتی و متمایز این بانک استفاده کنند. 
پرداخت تسهیلات ویژه تا سقف50 میلیارد ریال در این طرح برای دارندگان کارتخوان بانک ملی ایران اختصاص داده شده است که می توانند برای ورود به جشنواره با حداقل ۳۰ میلیون تومان تراکنش ماهانه (POS) علاوه بر بهره مندی از بسته های کاربردی، از تسهیلات ویژه تا سقف 50 میلیارد ریال با نرخ مصوب و یا تسهیلات 2 میلیارد ریالی بدون سود و کارمزد و هر ماه ۱۰ کمک ‌هزینه 10 میلیارد ‌ریالی خرید خودرو به قید قرعه (هر ۱ میلیون تومان ۱ امتیاز ) شرکت کنند.
همچنین 95 جایزه 100 میلیون ریالی نیز برای  دارندگان  تمامی کارت های  بانکی  در نظر گرفته شده و دارندگان کارت های همه بانک ها، با هر یک از کارت‌های فعال خود در شبکه بانکی می توانند از این پس شانس خود را برای برنده شدن ۹۵ جایزه 100 میلیون ریالی در صورت خرید از طریق کارت‌خوان بانک‌ملی(سداد)؛ به قید قرعه با کسب حداقل ۲ امتیاز، (هر ۱۰۰ هزار تومان یک امتیاز) در هر ماه امتحان کنند.
برای شرکت در این جشنواره کافی است تا پرداخت‌های بالای 200 هزار تومانی خود را از طریق ابزارهای پذیرش (مانند کارتخوان، درگاه پرداخت و اپلیکیشن‌های پرداخت) شرکت خدمات پرداخت الکترونیک سداد انجام دهید.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر