/
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۶

پیام تسلیت مدیرعامل ایزوایکو به مناسبت شهادت مظلومانه مولای متقیان، حضرت علی‌بن‌ابی‌طالب(ع)

دکتر سلمان ضربی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره ایزوایکو در پیامی لیالی القدر و شهادت مظلومانه مولای متقیان، حضرت علی‌بن‌ابی‌طالب(ع) را تسلیت گفت.
کد خبر : ۶۰۴۹۶

به گزارش نبض نفت به نقل از حوزه ارتباطات و امور بین الملل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران در متن پیام دکتر  ضربی آمده است:

تَهَدَّمَتْ وَ اللَّهِ‏ أَرْکَانُ‏ الْهُدَى‏
حضرت امیرالمومنین، امام علی (ع)، حقیقتی بزرگ به وسعت تمام تاریخ بشریت و روحی الهی در کالبدی انسانی بود که از طرف خداوند متعال بر مردم ولایت یافت تا دلهای مشتاق و جانهای بی قرار را به توحید، انسانیت و آزادگی رهنمون شود و با سیره زندگی سراسر حماسه اش به همگان راه و رسم بندگی، معرفت و عدل و داد را بیاموزد.
شهادت مولود کعبه و تقارن آن با شبهای پربرکت قدر، جلوه ای از تأسی به مکتب معنوی حضرت امیرالمومنین علی (ع) در عبودیت و نیایش خالصانه به درگاه خداوند است که مومنان و مشتاقان را به درک عظمت و سیراب شدن از زلال چشمه رحمت الهی فرا می خواند.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مومنان و با آرزوی توفیق درک شبهای قدر، ایام مصیبت شهادت امام علی (ع) پیشوای یکتاپرستان و عدالت پیشگان جهان را به محضر امام زمان (عج ) و ملت شریف و حق طلب ایران اسلامی تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و امیدوارم که در تمامی شئون زندگی همواره پیرو راستین آن امام همام باشیم.
سلمان ضربی
مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره ایزوایکو

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر