/
۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۹

سود سال 1402 آریا از طریق سجام واریز شد

آریا طبق زمانبندی منتشره در سامانه کدال در تاریخ 2 اردیبهشت 1403 اقدام به پرداخت سود سهامداران خود کرد.
کد خبر : ۶۰۸۰۳

به گزارش نبض نفت به نقل از  روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، سهم آریا که پیشتر صورت‌های مالی حسابرسی شده سال مالی 1402 خود را در تاریخ 15 فروردین 1403 منتشر کرده بود، اقدام به برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام در تاریخ 26 فروردین و در مجمع سود تقسیمی 720 تومانی را تصویب کرد و مقرر شد طبق زمان‌بندی افشا شده در سامانه کدال این سود در تاریخ 2 اردیبهشت از طریق سجام به شماره حساب سهامداران خرد (حقیقی، سبدها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سایر اشخاص حقوقی) واریز شود.
بر این اساس، در تاریخ 2 اردیبهشت 1403 یعنی تنها 4 روز کاری پس از برگزاری مجمع، سود 99 درصد از سهامداران خرد آریا از طریق سجام پرداخت شد. 
لازم به ذکر است که شرکت پلیمر آریاساسول در نظر دارد در سال 1403 به تولید گریدهای جدید محصولات پلیمر بپردازد و با شناسایی بازارهای جدید صادراتی برای فروش مستقیم و تعویض خط لوله آب خنک‌کننده در راستای حفظ پایداری تولید و فروش قدم بردارد. ادامه اجرای پروژه واحد پلی‌اتیلن جدید و جداسازی سی‌تری پلاس به‌منظور افزایش 110 میلیون دلاری سود خالص شرکت پس از بهره‌برداری از این دو پروژه و همچنین ادامه اجرای پروژه کوره دهم الفین برای افزایش تولید و کاهش هزینه تعمیرات و انرژی از دیگر برنامه‌های سال 1403 این شرکت هستند.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر