/
۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۲

بررسی زمینه‌های تحقق جهش تولید در بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه صنعت نفت

مدیر بیست‌ و‌ هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت از برگزاری رویدادها و نشست‌های متعدد پیرامون تحقق شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» در صنعت نفت همزمان با برگزاری این رویداد مهم ملی و بین‌المللی خبر داد.
کد خبر : ۶۰۸۰۴

به گزارش نبض نفت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، غلامرضا جمالی با اشاره به اینکه جهش تولید از رویکردها و راهبردهای مهم شرکت ملی نفت ایران و صنعت نفت است، اظهار کرد: در روزهای برگزاری بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفتٰٰ، در نشست‌های متعدد زمینه‌های تحقق شعار سال بررسی می‌شود.
وی افزود: جدول برگزاری نشست‌های موضوعی و پنل‌های تخصصی نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت به زودی منتشر خواهد شد.
رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران تصریح کرد: در نمایشگاه امسال شاهد حضور شرکت‌های توانمند به ویژه در بخش‌های ساخت داخل و دانش بنیان هستیم که در این خصوص می‌توان به نقش مهم این شرکت‌ها در جهش تولید اشاره کرد.
بر اساس این گزارش، در بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران بیش از هزار و ۷۵۰ شرکت ایرانی و خارجی در بخش‌های مختلف از جمله شرکت‌های بالادست نفت و گاز، اکتشاف و تولید، سازندگان داخلی، صنایع میان‌دستی و پایین‌دستی گاز، پالایش و پتروشیمی و شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های فناوری، دانشگاه‌ها، استارت‌آپ‌ها و دیگر شرکت‌های مرتبط با صنعت نفت حضور دارند.
نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به‌عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین رویداد نفتی ایران با حمایت و سیاستگذاری وزارت نفت، از سوی شرکت ملی نفت ایران برگزار می‌شود و شرکت‌های اصلی وزارت نفت (شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و شرکت ملی صنایع پتروشیمی)، شرکت‌های زیرمجموعه و تابعه آن‌ها و دست اندرکاران اصلی صنعت نفت در آن حضور جدی و فعال دارند.
بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «صنعت نفت، جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه» روزهای ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران به نشانی www.nioc.ir و سایت نمایشگاه صنعت نفت به نشانی www.iran-oilshow.ir مراجعه کنند.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر