/
۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۵
انتصاب مدیرعامل پتروشیمی فن آوران

با حکم دکتر بابک افقهی، حسین رفیق دوست بعنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن آوران منصوب گردید

کد خبر : ۶۰۸۶۰

به گزارش  نبض نفت به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران ، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) با صدور حکمی، حسین رفیق دوست را به عنوان مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره شرکت پتروشیمی فن‌آوران منصوب کرد.
 
در این حکم آمده است: 
« نظر به تعهد، تخصص و توانمندی‌های جنابعالی و با توجه به مصوبه شماره ۴۲۲ مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ هیأت مدیره محترم شرکت پتروشیمی فن آوران و مجوز شماره ۲۲۷/۷/۴۰۳/۱۶۱ مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۶، به موجب این حکم بعنوان «مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره شرکت پتروشیمی فن آوران (سهامی عام)» منصوب می‌گردید تا با هماهنگی سایر اعضای هیئت مدیره در جهت تحقق اهداف تبیین شده در چارچوب مفاد اساسنامه شرکت، قانون تجارت و اصلاحیه‌های بعدی آن، میثاق‌نامه ابلاغ شده و با رعایت صرفه و صلاح شرکت انجام وظیفه نمائید.
 امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت محوری»، «انقلابی گری»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و «قانون‌مداری» با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های قانونی در پیشبرد اهداف و سیاست‌های عالیه نظام اسلامی اهتمام ورزید. از خداوند سبحان، توفیق روز افزون برای جنابعالی و همکاران را خواستارم.»
پیش از این محمدجواد بدری، مدیرعاملی شرکت پتروشیمی فن‌آوران را بر عهده داشت.
 

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر