/
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۳
مشاور امور زنان و خانواده وزیر نفت:

نشاط سازمانی و رضایتمندی خانواده‌های کارکنان صنعت نفت در اولویت است

مشاور امور زنان و خانواده وزیر نفت در بازدید از پایانه نفتی خارک گفت: فعالیت‌های حوزه زنان و خانواده شرکت پایانه‌های نفتی ایران، رضایتمندی مطلوبی ایجاد کرده است.
کد خبر : ۶۱۰۵۵

نبض نفت -  مریم مقدسی و هیئت همراه در سفری دوروزه از پایانه نفتی خارک بازدید کردند.
وی با اشاره به جایگاه خانواده در صنعت نفت و ایجاد فضای پرنشاط برای خانواده‌های کارکنان، فعال‌شدن مرکز مشاوره، کلینیک ورزشی و حرکات اصلاحی و ایجاد زیرساخت‌های ورزشی را در نشاط و سلامت خانواده‌ها بسیار حائز اهمیت دانست.
مشاور وزیر نفت در امور زنان و خانواده همچنین از رویکرد شرکت پایانه‌های نفتی ایران، حمایت ویژه مدیرعامل این شرکت، همچنین رئیس امور ورزش شرکت ملی نفت ایران برای ایجاد امکانات و زیرساخت‌ها و توجه به سلامت خانواده‌ها قدردانی کرد.
مقدسی با اشاره به برگزاری برنامه فرهنگی تفریحی در آینده‌ای نزدیک، ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌ها و اقدام‌های انجام‌شده در شرکت پایانه‌های نفتی، رضایتمندی مطلوبی ایجاد شده و امیدواریم در سطح گسترده‌تر با همکاری امور زنان وزارت نفت و امور ورزش بتوانیم شاهد ارتقای شاخص‌های رضایتمندی خانواده‌ها باشیم و اقدام‌های پیش‌بینی‌شده، الگویی برای دیگر شرکت‌های دیگر باشد که چنین امکاناتی در اختیار دارند.
وی افزود: به همت و پیگیری امور زنان در شورای اداری استخدامی، چهار قانون درخصوص جوانی جمعیت در بهمن‌ سال ۱۴۰۲ تصویب و ابلاغ شد. قانون دیگری نیز در ارتباط با زنان سرپرست خانوار به شورا برده شده است که امیدواریم برای آنها نیز اتفاق‌های خوبی در پیش باشد. 
نقش بی‌بدیل زنان در توسعه صنعت نفت
سیدعلی میری، رئیس پایانه نفتی خارک نیز در این بازدید گفت: نقش زنان در توسعه صنعت نفت بی‌بدیل و همسان با مردان است.
وی افزود: زنان بسیاری در صنعت نفت در رده‌های مدیریتی ارشد و میانی مشغول فعالیت‌اند که تعدادی از آنها در رده‌های مسئولیتی شرکت پایانه‌های نفتی ایران مشغول فعالیت هستند و این موضوع نشان از توانمندی آن‌ها دارد.
رئیس پایانه نفتی خارک ابراز امیدواری کرد که در سال پیشِ رو  با حمایت مدیرعامل  و شورای فرهنگی شرکت به مسائل فرهنگی، تفریحی و ورزشی کارکنان و خانواده‌ها اهتمام ویژه‌ای شود.

 

 

 

منبع:شانا

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر