/
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۵

در دومین روز نمایشگاه صنعت نفت و گاز چه گذشت

در دومین روز از بیست و هشتمین نمایشگاه بینالمللی نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش مدیرعامل شرکت پترو ایران با حضور در محل غرفه پتروایران در این نمایشگاه میزبان شرکت های معتبر داخلی بود.
کد خبر : ۶۱۱۴۳

به گزارش نبض نفت به نقل از  روابط عمومی شرکت توسعه پتروایران، در دومین روز از بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش که از صبح روز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز شده بود، بازدیدکنندگان استقبال زاید الوصفی را به نمایش گذاشتند.
در این روز دکتر علیرضا صادقی عبداللهی مدیرعامل شرکت پترو ایران با حضور در محل غرفه پتروایران در این نمایشگاه میزبان شرکت های معتبر داخلی مانند فلات قاره، قرارگاه سازندگی خاتم انبیاء، تاپیکو و نفت و گاز فارس و همچنین استاندار تهران بود.
همچنین مدیرعامل شرکت پتروایران ضمن بازدید متقابل از غرفه تاپیکو به رایزنی و گفتگو با مدیران ارشد این شرکت پرداخت.
شایان ذکر است که عده زیادی از تامین کنندگان و تولید کنندگان داخلی که کالاها و خدمات‌آن‌ها در حوزه نفت و گاز مورد استفاده بود با مراجعه به غرفه پترو ایران نسبت به معرفی خدمات و کالاهای خود اقدام و مورد استقبال کارشناسان این شرکت به منظور شناسایی ظرفیت های داخلی قرار گرفتند. شایان ذکر است که مدیران شرکت پترو ایران نیز با حضور در غرفه این شرکت به رایزنی با مراجعان پرداختند. همچنین در حاشیه این نمایشگاه محسن خجسته مهر و مجید چگینی معاونان وزیر نفت با حضور در نشست خبری در گفتگو با اصحاب رسانه به بیان دستاوردهای صنعت نفت و گاز و همچنین پاسخگویی به سوالات خبرنگاران پرداختند.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر