/
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۹

بازدید مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران از غرفه آریاساسول

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران در جریان بازدید از غرفه آریاساسول بر ضرورت توسعه گریدهای جدید استراتژیک و کاربردی برای صنایع پایین‌دست تأکید کرد.
کد خبر : ۶۱۱۵۵

به گزارش نبض نفت به نقل از  روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، مرتضی شاهمیرزایی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، در جریان بازدید از غرفه آریاساسول و گفت‌وگو با محمدرضا حیدرزاده، مدیرعامل شرکت، درباره ثبت رکوردهای تولید و فروش سوال کرد.
وی ضمن بررسی آخرین دستاوردها و فناوری‌های مورد استفاده در آریاساسول، در مورد گریدهای جدید تولیدی آریاساسول با حیدرزاده گفت‌وگو کرد.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ضمن ابراز خرسندی از تولید گریدهای استراتژیک در شرکت پلیمر آریاساسول، به مدیرعامل شرکت برای توسعه و بهبود کیفیت پلیمر گرید باک خودرو که اکنون در کشور وارد می‌شود و خروج ارز از کشور را به‌دنبال دارد، تأکید کرد.

آریاساسول برای اعتلای کشور تلاش می‌کند
محمدرضا حیدرزاده، مدیرعامل شرکت پلیمر آریاساسول ضمن استقبال از شاهمیرزایی، درباره ثبت رکورد تولید و فروش شرکت توضیح داد و گفت: موفق شدیم با تولید 1 میلیون 961 هزار تن و فروش 1 میلیون 163 هزار تن محصول در سال 1402، رکورد تولید و فروش تمامی ادوار آریاساسول را بشکنیم.
وی درباره مبلغ فروش نیز توضیح داد: ثبت رکورد تولید منجر به دسترسی به مبلغ 338 هزار و 808 میلیارد ریال درآمد در سال 1402 شد که این نیز ضمن ارزآوری برای کشور منجر به ثبت رکورد مبلغ فروش در تمامی ادوار فعالیت شرکت شد.
مدیرعامل شرکت پلیمر آریاساسول به توسعه گریدهای جدید محصول در این شرکت اشاره کرد و گفت: برخی از این گریدها برای نخستین‌بار در کشور تولید می‌شود و بعضی از آن‌ها نیز گریدهای در انحصار چند کشور بوده و اکنون کشور می‌تواند به خودکفایی در این زمینه برسد.
بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 19 تا 22 اردیبهشت‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برقرار است و بازدیدکنندگان می‌توانند از غرفه آریاساسول در سالن 38B به آدرس 38B37 دیدن کنند.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر