/
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۲

مرکز مانیتورینگ گروه پتروپارس گشایش یافت

مرکز پایش (مانیتورینگ) گروه پتروپارس با هدف نظارت، کنترل و پایش متمرکز و مستمر فعالیت‌های پروژه‌های این شرکت به‌منظور بهبود و تسریع روند اجرای طرح‌ها گشایش یافت.
کد خبر : ۶۱۲۴۷

نبض نفت -  این مرکز با دستور و پیگیری فرخ علیخانی، مدیرعامل گروه پتروپارس با مشارکت بخش‌های مختلف با استفاده از تازه‌ترین فناوری‌ها راه‌اندازی شد.        
طراحی و اجرای فضای مناسب از لحاظ معماری و تجهیزات داخلی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و کمترین هزینه، با بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت درون‌سازمانی، و نیز تهیه و استقرار زیرساخت ارتباطی، سیستم‌های سخت‌افزاری و صوتی - تصویری انجام شد.  
راه‌اندازی دوربین‌های نظارتی در سایت‌های عملیاتی و ایجاد ارتباط با مرکز به‌منظور کنترل لحظه‌ای و زنده، بخش مهمی از دستاوردهای راه‌اندازی مرکز مانیتورینگ گروه پتروپارس به‌ شمار می‌رود.        
همچنین در این مرکز، بستر نرم‌افزاری مناسب برای جمع‌آوری، تحلیل، طبقه‌بندی و نمایش اطلاعات از طریق داشبوردهای مدیریتی مبتنی بر استانداردها و شاخص‌های مناسب برای ارزیابی عملکرد پروژه‌ها با محوریت کنترل و پایش زمان و هزینه راه‌اندازی شده است.  
ارائه تحلیل‌های مناسب از وضع و مشکلات موجود برای اتخاذ بهینه تصمیم‌های پیشگیرانه، فراهم‌آمدن امکان برگزاری کارآمد نشست‌های مدیریتی و پیگیری طرح‌ها، فراهم‌کردن امکان معرفی پروژه‌ها و ستاد پتروپارس برای میهمانان و مخاطبان برون‌سازمانی از دیگر مزایا و دستاوردهای راه‌اندازی این مرکز است.

 

 

 

منبع:شانا

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر