/
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۵

پیام تسلیت رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی در پی شهادت خادم ملت و همراهان ایشان

دکتر ابوالفضل نجارزاده رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی، ضایعه تاسف بار سقوط بالگرد ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و همراهان را که منجر به شهادت ایشان در مسیر خدمت به مردم ایران شد طی پیامی به محضر مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت گفت.
کد خبر : ۶۱۳۴۳

به گزارش نبض نفت به نقل از  روابط عمومی بانک ملی ایران به نقل از شورای هماهنگی بانک ها؛ پیام تسلیت رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی به این شرح است:
انا لله و انا الیه راجعون 

با تاسف و اندوه خبر شهادت ریاست فقید جمهوری اسلامی ایران آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و تیم همراه ایشان مایه تالم خاطر و اندوه رهبر معظم انقلاب و مردم آزاده و شریف ایران شد.
آیت الله رییسی همواره دغدغه پیشرفت و توسعه ایران اسلامی و حمایت از محرومان را داشتند و در این راه خالصانه و صادقانه قدم برداشت تا در راه  خدمت به مردم ایران به درجه رفیع شهادت نائل شد.
 این ضایعه اسفناک مایه‌ی تألّم خاطر همه‌ کسانی است که برای خدمت به مردم ایران از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند. شهادت ایشان و تیم همراه قلب مردم ایران را جریحه دار کرده است و قطعا خدمات ایشان در جهت اعتلای کشور از یاد ها فراموش نخواهد شد.
 اینجانب شهادت ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و خادم مردم ایران را به پیشگاه مقام معظم رهبری و همه مردم ایران تسلیت گفته و از خداوند متعال برای ایشان و همراهانشان علو درجات و برای خانواده مرحومان صبر جمیل خواستارم .

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر