/
۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۶

بررسی فنی توربین‌های ساخت داخل برای استفاده در تأسیسات تقویت فشار گاز

بررسی فنی توربین‌های ساخت داخل برای استفاده در تأسیسات تقویت فشار گاز در نشستی مشترک با حضور جمعی از مدیران صنعت گاز انجام شد.
کد خبر : ۶۱۴۱۹

  نبض نفت - رضا نوشادی در نشست معرفی و بررسی توربین‌های ساخت داخل که با حضور مدیران شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران، نمایندگان شرکت انتقال گاز و مدیریت دارایی‌های فیزیکی شرکت ملی گاز، همچنین مدیران شرکت توربین ماشین خاورمیانه، در محل این شرکت برگزار شد، بیان کرد: باید به سمتی برویم که ذیل مبحث صدور خدمات فنی و مهندسی حرکت کنیم؛ زمانی که می‌خواهیم در خارج از کشور مذاکره کنیم، باید با راهبرد درست و با توجه به مجموعه شرایط حرکت کنیم و تصمیم بگیریم.
وی با اشاره به نام و فعالیت‌های شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران افزود: ما چند واژه فاخر در اسم شرکتمان داریم: مهندسی، توسعه و ایران، بنابراین باید درخور این چند واژه تصمیم بگیریم.
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با اشاره به رویکردهای آینده‌نگر در صنعت گاز گفت: باید بین‌المللی فکر کنیم و منطقه‌ای تصمیم بگیریم، نه اینکه منطقه‌ای فکر کنیم و بین‌المللی تصمیم بگیریم.
براساس این گزارش، قابلیت‌ توربین‌های مورد بحث، برای استفاده در تأسیسات تقویت فشار گاز مورد بررسی فنی قرار گرفتند و مقرر شد بررسی نهایی در کارگروه توربین شرکت ملی گاز ایران انجام شود.

 

 

 

 

منبع:شانا

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر