/
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۲
گزارش‌هایی از عملکرد زیست‌محیطی مبین انرژی خلیج فارس

مبین انرژی خلیج‌فارس میزبان معاونت دریایی سازمان محیط‌زیست کشور

شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس به مدت دو روز میزبان معاون محیط‌زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور، مدیرکل محیط‌زیست استان بوشهر و هیئت همراه بود.
کد خبر : ۶۱۴۷۹

به گزارش  نبض نفت به نقل از روابط‌عمومی شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس، در روز نخست، گزارش‌هایی از عملکرد زیست‌محیطی شرکت در سال گذشته و برنامه‌های پیش‌رو در سال جاری توسط واحد HSE و معاونت راهبردی مجتمع به جمع حاضر ارائه شد.
مجتبی ذوالجودی ضمن ابراز رضایت و تشکر از فعالیت‌های زیست‌محیطی شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس، تأکید کرد که نقش و رسالت زیست‌محیطی این شرکت بر همگان آشکار است.
او دریافت جایزه ملی محیط‌زیست از معاونت رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط‌زیست کشور در سال گذشته را تأییدکننده اقدامات مثبت زیست‌محیطی مبین دانست.
عبدالرحمان مراد زاده، مدیرکل محیط‌زیست استان بوشهر، نیز با اشاره به فعالیت‌های مثمرثمر مبین انرژی، این شرکت را به‌عنوان قطب محیط‌زیست منطقه معرفی کرد.
در روز دوم بازدید، هیئت همراه از جزیره نخیلو و پارک ملی نایبند بازدید کردند و در جریان فعالیت‌های اجرایی پروژه پژوهشی حمایت از گونه در معرض انقراض لاک‌پشت‌های منقار عقابی که توسط شرکت مبین انرژی خلیج‌فارس انجام می‌شود، قرار گرفتند.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر