/
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۰
با هدف توسعه زیرساخت‌ها و تسریع در فرایند سوخت‌رسانی

با هدف توسعه زیرساخت‌ها و تسریع در فرایند سوخت‌رسانی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس گفت: به‌منظور انجام سریع فرایند سوخت‌رسانی، با احداث حدود ۴۰ جایگاه عرضه سوخت مایع و سی‌ان‌جی در منطقه موافقت شده است.
کد خبر : ۶۱۴۸۵

نبض نفت -  اسدالله طاهری دراین‌باره بیان کرد: برای احداث این تعداد جایگاه با هدف توسعه زیرساخت‌ها و تسریع‌ فرایند سوخت‌رسانی در این استان موافقت شده است.
وی با قدردانی از همکاری مالکان و کارکنان مجاری عرضه سوخت مایع و سی‌ان‌جی در ارائه مطلوب سوخت به مردم گفت: مکان‌یابی اصولی و منطقی جایگاه‌ها از اولویت‌های منطقه در صدور مجوز احداث جایگاه‌های تازه به شمار می‌آید و  این تعداد جایگاه در استان در حال ساخت است که پیشرفت ۲۰ تا ۸۰ درصدی دارد. همچنین با پیگیری‌های انجام‌شده، هشت‌ باب از این جایگاه‌ها تا پایان سال ۱۴۰۳ به بهره‌برداری می‌رسد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس با بیان اینکه پاسخ‌گویی کامل به درخواست‌های ثبت‌شده در سامانه ملی مجوزها از اولویت‌های منطقه است، افزود: به‌طور میانگین هر ماه حدود ۱۰ درخواست احداث جایگاه عرضه سوخت از طریق سامانه یادشده ارسال می‌شود.
طاهری تصریح کرد: استان فارس با ۴۵۹ جایگاه عرضه سوخت مایع و سی‌ان‌جی از نظر تعداد جایگاه در رتبه چهارم در کشور قرار دارد که از این تعداد ۳۲۶ جایگاه سوخت مایع (بنزین و نفت‌گاز) و ۱۳۳ جایگاه عرضه سی‌ان‌جی است.


 

 

 

منبع:شانا

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر