/
۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۹

حضور میربیزنس بانک در پانزدهمین همایش بین‌المللی اقتصادی"روسیه-جهان اسلام: کازان فروم"

پانزدهمین همایش بین‌المللی اقتصادی"روسیه-جهان اسلام: کازان فروم" از 14 تا 19 ماه می 2024 در مرکز نمایشگاه های بین المللی کازان با حضور میربیزنس بانک برگزار شد.
کد خبر : ۶۱۵۲۸

به گزارش  نبض نفت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، میر بیزنس بانک روسی تنها بانک با مشارکت 100 درصدی سرمایه خارجی است که موسس و تنها سرمایه‌گذار آن بانک ملی ایران است.

 نمایندگان بیش از 80 کشور از جمله امارات متحده عربی ، ترکیه ، ایران ، بحرین و دیگر کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در این رویداد شرکت داشتند.
همایش کازان بستر اصلی تعامل اقتصادی بین روسیه و کشورهای جهان اسلام است. هدف این همایش تقویت روابط اقتصادی ، تجاری ، علمی ، فنی ، اجتماعی و فرهنگی بین روسیه و کشورهای سازمان همکاری اسلامی است.
در سال 2023 ، همایش کازان توسط بیش از 15000 نفر از 85 کشور و 84 منطقه روسیه بازدید شد. این رویداد شامل کنفرانس های دوجانبه مانند روسیه و ایران بود و منجر به امضاء بیش از 100 توافقنامه و یادداشت تفاهم شد. 
برنامه امسال با بحث در مورد موضوعاتی مانند امور مالی اسلامی ، صنعت حلال، سرمایه گذاری های بین المللی ، فنآوری های نوآورانه ، گردشگری و کسب و کار بصورت گسترده‌تر برگزار شد.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر