/
۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۱

ریل‌گذاری صحیح در توسعه مدیریت صنعت نفت در پایان دولت سیزدهم

معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی با بیان اینکه در ابتدای کار مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت، نظام جامع را تعریف و تهیه کردیم و در اختیار وزیر نفت قرار دادیم، گفت: در پایان دولت مردمی سیزدهم مجموعه‌ای را با اهداف و ریل‌گذاری‌های درست تحویل می‌دهیم.
کد خبر : ۶۱۶۳۰

  نبض نفت - مهدی علی‌مددی امروز (شنبه، ۱۹ خرداد) در نشست شورای مدیران توسعه منابع‌ انسانی صنعت نفت با اشاره به اینکه در ابتدای دولت سیزدهم و تحویل‌گرفتن مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت این مرکز از هدف اصلی خود دور شده بود، بیان کرد: با آغاز کار دولت سیزدهم، رویکرد مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت را به‌سوی تربیت مدیران آینده این صنعت تعریف کردیم و با همت و حمایت مدیران منابع‌ انسانی اقدام‌های مطلوبی انجام شد و این مرکز در مدار خودش قرار گرفت.
وی با بیان اینکه در ابتدای کار مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت، نظام جامع را تعریف و تهیه کردیم و در اختیار وزیر نفت قرار دادیم، افزود: همچنین زیرساخت‌های لازم در ۲۱ حوزه تخصصی برای همه مشاغل و پست‌های صنعت نفت تعریف شد.
معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی با بیان اینکه در پایان دولت مردمی سیزدهم مجموعه‌ای را با اهداف و ریل‌گذاری‌های درست تحویل می‌دهیم، گفت: امیدواریم برنامه‌ای که قرار بود تا پایان سال ۱۴۰۸، ۵۰۰ مدیر توانمند تحویل صنعت نفت شود، تحقق یابد.
علی‌مددی بیان کرد: با افتتاح خانه مدیران صنعت نفت می‌توانیم همه داشته‌های مدیران خدوم این صنعت را جمع‌آوری کنیم و در اختیار مدیران آینده قرار دهیم تا آینده صنعت نفت بیش‌ازپیش روشن‌ شود.
براساس این گزارش، در نشست شورای مدیران توسعه منابع‌ انسانی صنعت نفت مدیران چهار شرکت اصلی حضور داشتند و نظرها و درخواست‌های خود را مطرح کردند.
در حاشیه این نشست، ساختمان امور پشتیبانی و خانه مدیران صنعت نفت با حضور معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت افتتاح شد.

 

 

 

منبع:شانا

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر