/
۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۷

تحقق وعده رئیس‌جمهوری شهید در پایداری گاز تربت جام

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران گفت: با اجرای به موقع خط انتقال گاز صالح‌آباد به تربت جام، وعده رئیس‌جمهوری شهید در پایداری جریان گاز منطقه تربت جام محقق شد.
..
کد خبر : ۶۱۷۲۶

نبض نفت - غلامعباس حسینی امروز (پنجشنبه ۲۴ خرداد) در محل افتتاح طرح خط انتقال تقویتی گاز صالح‌آباد به تربت جام که با حضور جمعی از مقام‌های استانی برگزار شد، بیان کرد: خط انتقال تقویتی گاز صالح‌آباد به تربت جام یکی از پروژه ‌هایی است که به دستور رئیس‌جمهوری شهید و وزیر نفت در خراسان رضوی اجرایی شد و دلیل آن هم حل بحران ناترای گاز در زمستان سال ۱۴۰۱ بود.
وی افزود: زمان معمول برای اجرای این پروژه چند سال بود که با تلاش‌های انجام‌شده، در کمتر از هفت‌ماه به سرانجام رسید و وعده رئیس‌جمهوری شهید به مردم محقق شد.
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با قدردانی از تلاش‌های انجام‌شده برای اجرای این طرح و همکاری مردم منطقه، گفت: خداوند متعال توفیق دهد بتوانیم راه شهدای خدمت همانند شهید رئیسی را ادامه دهیم.
سیدمصطفی حیدری، مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز استان خراسان رضوی نیز بیان کرد: پروژه خط انتقال تقویتی گاز تربت جام به طول ۷۵ کیلومتر در یک اقدام بی‌سابقه در مدت زمان هفت ماه انجام شد.
وی گفت: مرحله مطالعه، سفارش‌گذاری و احداث عملیات اجرایی، ایستگاه‌های بین راهی و ایستگاه ارسال‌کننده در زمان مقرر اجرایی و بهره‌برداری از این خط در زمستان سال ۱۴۰۲ سبب پایداری جریان گاز تربت جام و مناطق اطراف شده است.


 

 

 

 

منبع:شانا

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر