/
۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۱

معرفی مودم‌های LTE همراه اول با بسته اینترنت ۳۰۰ گیگابایتی

یکی ازمهم‌ترین فاکتورها برای اتصال به اینترنت، نحوه دسترسی به آن و حل مشکل محدودیت پوشش اینترنت است. در برخی از مناطق، کاربران امکان استفاده از اینترنت ثابت را ندارند. از طرفی مشکل آنتن‌دهی، دردسرهای استفاده از اینترنت ثابت و برخی موارد دیگر، همگی می‌توانند برای کاربران چالش‌هایی را ایجاد کنند. همراه اول برای حل این مشکل، مودم‌های سیم‌کارت‌خور خود را روانه بازار کرده تا تنها با استفاده از یک سیم‌کارت، امکان دسترسی به اینترنت با سرعت و کیفیت مناسب را داشته باشید.
کد خبر : ۶۱۸۰۲

از بهترین مودم‌هایی که از سیم‌کارت پشتیبانی می‌کنند، مودم‌های LTE هستند که در کنار سرعت بالا و پینگ پایین، قابلیت جابه‌جایی ساده در بخش‌های مختلف محل کار یا سکونت را نیز دارند. همراه اول با دو مودم UTEL ۴۴۳ و مودم HA۴۴۰۰ گزینه‌های خوبی را در اختیار کاربران خود قرار داده است.
مشخصات مودم UTEL ۴۴۳
پشتیبانی از شبکه LTE با حداکثر سرعت دانلود و آپلود به‌ترتیب ۱۵۰ و ۵۰ مگابیت بر ثانیهپشتیبانی از شبکه وای‌فای با قابلیت پشتیبانی از حداکثر ۳۲ کاربر همزمانبهره‌مندی از ۴ عدد پورت شبکه RJ-۴۵ LANپشتیبانی از کارت حافظهمجهز به ۲ آنتن خارجی MIMO برای تقویت شبکه LTEپشتیبانی از باند B۴۰ در شبکه موبایل TDD-LTE و پشتیبانی از باندهای B۱ و B۳ و B۷ و B۸ و B۲۰ برای شبکه موبایل FDD-LTE

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر