/
۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۷
همزمان با فجر چهل‌وپنجم اعلام شد

انتقال ۱۰۲ میلیارد لیتر مواد نفتی در ۹ ماه سال ۱۴۰۲

معاون عملیات خطوط لوله شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران همزمان با چهل‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با تأکید بر انتقال پایدار و ایمن مواد نفتی از شبکه خطوط لوله انتقال گفت: در ۹ ماهه امسال بیش از ۱۰۲ میلیارد لیتر نفت خام و انواع فرآورده نفتی از طریق شبکه خطوط لوله در سطح کشور جابه‌جا شده است.
کد خبر : ۵۹۵۶۶

 نبض نفت -  سیدمسلم مسلمی با بیان اینکه فرآیند سوخت‌رسانی بی‌وقفه در حال انجام است، گفت: در این مدت زمانی بیش از ۱۰۲ میلیارد لیتر مواد نفتی از طریق خطوط لوله از مبادی تولید وبه مقاصد مصرف انتقال داده شده است که ۴۹.۳ میلیارد لیتر آن فرآورده نفتی و حدود ۵۳ میلیارد لیتر آن نفت خام بوده است.
وی تأکید کرد: هم‌اکنون به‌صورت مستمر تأمین نفت خام موردنیاز ۷ پالایشگاه، انتقال فرآورده‌های نفتی تولیدی از ۹ پالایشگاه به مخازن انبارهای نفت، تأمین سوخت موردنیاز بخشی از واحدهای پتروشیمی و فرودگاه‌ها و ۱۹ نیروگاه از طریق شبکه خطوط لوله انتقال تأمین می‌شود.
معاون عملیات خطوط لوله شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران درباره سوخت‌رسانی به نیروگاه‌ها تأکید کرد: در ۹ ماهه امسال حدود ۲ میلیارد و ۵۱۷ میلیون لیتر سوخت مایع به نیروگاه‌های متصل به شبکه خطوط لوله ارسال شده است.

 

 

 

منبع:شانا

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر