/
۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۶

برگزاری مراسم معارفه رئیس جدید اداره امور شعب استان مرکزی

مراسم معارفه محمد کریمی رئیس جدید اداره امور شعب استان مرکزی با حضور حسن مونسان عضو هیات مدیره بانک ملی ایران،احمد ملکی راد مدیر امور شعب منطقه دو و جمعی از مدیران استانی برگزار شد.
کد خبر : ۶۰۲۷۶

به گزارش نبض نفت به نقل از  روابط عمومی بانک ملی ایران،حسن مونسان در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات احداله امیری رئیس پیشین این اداره امور شعب ،بر توان و تخصص محمد کریمی رئیس جدید اداره امور شعب استان مرکزی برای پیشبرد اهداف بانک در این اداره امور شعب،تاکید کرد.
وی در این مراسم گفت:ظرفیت های فراوانی در استان مرکزی وجود دارد که می توان با ارائه خدمات مناسب و پاسخ مطلوب به نیازهای مشتریان،از این ظرفیت مهم برای جذب مشتریان استفاده کرد.
وی افزود:بانک ملی ایران به عنوان بازوی اجرایی دولت جایگاه ویژه ای در نظام بانکی کشور دارد و از همین رو مسئولیت مهمی بر دوش این بانک در جهت حل مشکلات و بهبود شرایط اقتصادی کشور قرار دارد.
مونسان تاکید کرد:تحقق اهداف بانک ملی ایران در گرو تلاش همه ارکان بانک است.گفتنی است محمد کریمی رئیس جدید اداره امور شعب استان مرکزی در این مراسم برنامه های خود برای ارتقا و بهبود عملکرد این اداره امور شعب را اعلام کرد .
همچنین احداله امیری رئیس پیشین این اداره امور شعب نیز گزارشی از عملکرد دوران ریاست خود بر اداره امور شعب استان مرکزی را ارائه کرد.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر