/
۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۴
نماینده مجلس شورای اسلامی:

وزارت نفت با حمایت و تقویت دانش‌بنیان‌ها کسب‌وکارهایی تازه در کشور ایجاد کرد

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نفت در دولت سیزدهم با حمایت و تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان‌ کسب‌وکارهایی نو را در کشور ایجاد کرد.
کد خبر : ۶۱۶۸۶

 نبض نفت - مصطفی نخعی با قدردانی از وزارت نفت بابت تلاش‌های انجام‌شده برای افزایش فروش و صادرات نفت در شرایط تحریمی بیان کرد: در این دولت منابع ارزی حاصل از نفت، گاز و میعانات گازی افزایش یافت که امیدواریم این رشد سال آینده نیز ادامه یابد.
وی با اشاره به دیپلماسی فعال انرژی دولت سیزدهم در دوران شهید رئیسی افزود: دیپلماسی انرژی دولت سیزدهم نمره قابل قبولی را کسب کرد و به‌طور کلی اقدام‌های زیادی از سوی این دولت برای فعال‌کردن دیپلماسی انرژی انجام شد.
نماینده نهبندان و سربیشه در مجلس تصریح کرد: در بحث سوآپ گازی با ترکمنستان چند سال اختلاف جدی داشتیم، اما با انجام مذاکرات و دیپلماسی قوی انرژی، این مشکل بین دو کشور برطرف و ارتباطات گازی با ترکمنستان از سر گرفته شد.
نخعی یادآور شد: در موضوع جذب سرمایه‌گذار خارجی در حوزه نفت و گاز نیز تفاهم‌های قابل قبولی انجام شده است و همکاری مطلوبی بین ایران و روسیه در حوزه انرژی در حال شکل‌گیری است.
وی به حمایت وزارت نفت از شرکت‌های دانش‌بنیان در دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: وزارت نفت در دولت سیزدهم با حمایت و تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان‌ کسب‌وکارهایی نو را در کشور ایجاد کرد.

 

 

 

 

منبع:شانا

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر