03 مهر 1402
کد خبر: ۵۵۱۷۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۰
سیدسلمان ذاکر نماینده ارومیه و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با نبض نفت و خطاب به رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور تاکید کرد:
ذاکر نماینده ارومیه و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از عملکرد ضعیف دولت و سازمان امور اداری و استخدامی کشور در خصوص طرح ساماندهی کارکنان دولت گفت اگر توانایی کار کردن ندارید کنار بروید.

اگر توانایی کار کردن ندارید کنار برویدسیدسلمان ذاکر نماینده ارومیه و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در یک گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری نبض نفت ضمن انتقاد از سازمان امور اداری و استخدامی کشور در خصوص طرح ساماندهی کارکنان دولت گفت: ما در حال پیگیری این طرح هستیم و معتقد هستیم یا سازمان امور اداری و استخدامی کشور و دولت خودش باید بیاید و این طرح را اجرایی کند یا اینکه اجازه دهد ما آن را انجام دهیم و در اجرای طرح به ما کمک کند. ذاکر خطاب به رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: نمی‌شود که از کنار مشکل به صورت بیتفاوت رد شویم و بعد مدعی شویم که ما در دولت رئیسی صادق‌الوعده هستیم. اما این ادعا با واقعیت همخوانی ندارد. اگر توانایی ندارند کنار بروند و اگر توانایی دارند برای اجرای این طرح مهم باید دست به کار شوند....

برای مشاهده متن کامل این گفتگو بر روی این لینک کلیک کنید.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان