/
۲۷ تير ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰

فراخوان حضوری خبرگان صنعت نفت آغاز شد

خبرگان و صاحب نظران صنعت نفت در ۲۱ حوزه تخصصی با محور مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت پس از تکمیل سوابق در سامانه معرفی شده جهت تکمیل مستندات، از امروز در مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت در دو هفته حضور می‌یابند.
کد خبر : ۵۵۷۶۹

به گزارش نبض نفت به نقل از روابط عمومی وزارت نفت، با ابلاغیه وزیر نفت و مصوبه شورای سیاست‌ گذاری توسعه مدیریت صنعت نفت و با هدف پیاده ‌سازی فرآیندهای دانش ‌گرایی، شایسته ‌سالاری، توسعه و تعالی مدیریت در صنعت نفت، خبرگان و صاحب‌نظران صنعت نفت در۲۱ حوزه تخصصی با محوریت مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت پس از تکمیل سوابق در سامانه معرفی شده برای تکمیل مستندات از امروز در مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت طی دو هفته حضور می‌یابند.

این رویکرد با حمایت و هماهنگی معاونت سرمایه انسانی وزارت نفت برای نخستین بار بر اساس سیاست‌های تحول ‌خواه دولت مردمی در حال پیاده‌ سازی است.

یکپارچه‌سازی فرآیندهای ارزیابی در صنعت نفت، شفاف سازی انتصابات با رویکرد شایستگی ‌محوری، کارآمد سازی طرح‌های توسعه و ساماندهی و پایش عملکرد مدیران و صاحبان گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای مدیریت در صنعت نفت از جمله دستاوردهای تحولی استقرار فرآیندها نظام جامع توسعه مدیریت است.

مطابق این نظام جامع که به تصویب شورای سیاست‌گذاری با ریاست وزیر نفت و متشکل از مدیران‌عامل چهار شرکت اصلی، معاون وزیر در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی به‌عنوان نایب رئیس، مدیر مرکز توسعه مدیریت صنعت، رئیس هیئت مدیره صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت و رییس دانشگاه نفت است، یگانه مرجع صدور گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای مدیریت در صنعت نفت، مرکز توسعه مدیریت با مشارکت هیئت‌های عالی فنی و تخصصی خواهد بود.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر