/
۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۶

دیدار مدیرعامل بانک ملت با مدیران شرکت‌ پتروشیمی پارس

کد خبر : ۵۶۳۶۲
به گزارش نبض نفت به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی پارس، مدیر عامل بانک ملت به همراه مدیران ارشد این بانک با حضور در شرکت پتروشیمی پارس با مدیران این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
 
مهندس زارع مدیر مجتمع پتروشیمی پارس ضمن قدردانی از همکاری و حمایت بانک ملت از این شرکت گفت: تعامل این دو مجموعه همواره مبتنی بر منافع دوطرف بوده و امیدواریم از همکاری این بانک در طرح‌pdh-pp این شرکت بهره‌مند شویم.
امیری مدیر مالی و روابط با سرمایه گزارن نیز ضمن تشکر ابراز کردند امید است این دیدارها در راستای چشم‌اندازی که دوطرف نسبت به پیشرفت و توسعه دارند ادامه پیدا کند.
در این دیدار مهندس میرحاجی مدیر خدمات فنی و مدیر طرح pdh-pp شرکت در خصوص این پروژه،اقداماتی که صورت گرفته و نیازمالی برای تکمیل طرح توضیحاتی ارائه دادند
براساس این گزارش،کتر رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت نیز ضمن تقدیر از زحمات مدیرعامل پتروشیمی پارس و آرزوی صحت و سلامتی اظهار داشت:بانک ملت این آمادگی را دارد که در بخش‌های مطرح شده توسط شرکت پتروشیمی پارس همکاری و تعامل داشته باشد. و ان شاء الله جلسه ای با کارشناسان این بانک در خصوص پروژه مطرح شده خواهیم داشت
مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر