08 مهر 1402
کد خبر: ۵۶۴۴۱
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۴
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از جانمایی چهار جایگاه‌ سیار سوخت در مرز خسروی به‌منظور سوخت‌رسانی به زائران اربعین خبر داد و گفت: جایگاه‌های عرضه سوخت این منطقه برای ارائه خدمات مطلوب و شبانه‌روزی به زوار کربلای معلی آمادگی کامل دارند.

نبض نفت-ابراهیم پوریزدانی در این زمینه اظهار کرد: کل جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه، به‌ویژه آنهایی که در مسیر تردد زائران قرار دارند، مهیای استقبال از کاروان‌های عمومی و شخصی زیارت عتبات عالیات هستند.

وی تأکید کرد: بازرسی‌های مستمر از وضع کمّی و کیفی فرآورده‌های تحویلی در طول ایام تردد زوار، بی‌وقفه برنامه‌ریزی و انجام خواهد شد.

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه ضمن تأکید بر رعایت حقوق شهروندی و تکریم مراجعان ازسوی کارکنان جایگاه‌ها افزود: جایگاه‌داران باید به بهداشت و زیباسازی جایگاه‌ها اهمیت بدهند و اهتمام ویژه‌ای به آن داشته باشند.

منطقه کرمانشاه یکی از مناطق سی‌وهفت‌گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران است که ۱۶۳ جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی دارد. این شرکت با ۶ ناحیه در شهرهای مرکزی (کرمانشاه)، قصرشیرین، اسلام‌آباد غرب، سقز، پاوه و کنگاور وظیفه تأمین سوخت مردم این استان را به‌عهده دارد.

منبع:شانا

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان