/
۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۶

۱۳میلیون قبض پاداش گرفتند/اخطار برای پرمصرف‌ها

مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: تا این لحظه از ۳۶ میلیون قبض صادره ۱۳ میلیون قبض، مشمول دریافت پاداش مدیریت مصرف شدند.
کد خبر : ۵۶۴۴۷

نبض نفت-مصطفی رجبی مشهدی با بیان اینکه پیش‌بینی می شود امروز حداکثر میزان تقاضای برق به ۷۰ هزار مگاوات برسد، اظهار کرد: برای روزهای آینده یعنی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه با افزایش تدریجی دما به اعداد بیش از ۷۱ هزار مگاوات خواهیم رسید که برای ابتدای شهریورماه این عدد بی سابقه است.

وی با بیان اینکه از ابتدای تابستان ۳۴ روز است که میزان حداکثر تقاضا نسبت به نصاب سال گذشته بیشتر است که نشانه تداوم گرما و میزان مصرف زیاد برق در طی ایام تابستان است، گفت: فرصت استفاده و شرکت در طرح پاداش مدیریت مصرف تا پایان شهریور ماه ادامه دارد و از مشترکان پرمصرف درخواست میکنیم برای جلوگیری از دریافت قبوض سنگین به دلیل پرمصرفی با کاهش مصرف برق خود نسبت به دوره مشابه سال گذشته پاداش مدیریت مصرف دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران با تاکید بر اینکه تا پایان شهریور ماه فرصت بهره‌مندی از پاداش مدیریت مصرف برای مشترکان خانگی وجود دارد، گفت: مشترکان به ویژه در مناطقی از کشور که کاهش دما داشتند با خاموش کردن کولرها، کاهش مدت زمان استفاده از وسایل سرمایشی و یا استفاده از دور کند کولرها می توانند پاداش دریافت کنند.

منبع:ایسنا

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر