08 مهر 1402
کد خبر: ۵۶۴۸۴
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۵
همزمان با گرامیداشت روز پزشک، بخش جدید ام‌.آر.آی و ماموگرافی بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت تهران که با حمایت شرکت ملی نفت ایران تجهیز شده است، افتتاح شد.

به گزارش نبض نفت به نقل از روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، بخش MRI و ماموگرافی بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت تهران، صبح امروز (چهارشنبه؛ یک شهریورماه) همزمان با روز بزرگداشت ابن سینا و پزشک با حضور مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران، معاون وزیر نفت در امور توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و جمعی از مدیران صنعت نفت، افتتاح شد

بخش رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی و تراکم استخوان مرکز سلامت خانواده آزادی نیز از بخش هایی بودند که همزمان و به صورت آنلاین افتتاح شدند

خجسته مهر در آیین افتتاح بخش ام‌.آر.آی و ماموگرافی در گفت و گو با رییس بخش رادیوگرافی بیمارستان تخصصی صنعت نفت، ضمن بررسی مشکلات، مسائل و چالش های این بخش از آمادگی شرکت ملی نفت ایران برای کمک به بازسازی و مرمت ساختمان بیمارستان خبر داد.

دستگاه پیشرفته MRI با حمایت و اختصاص بودجه از سوی شرکت ملی نفت ایران توسط سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت خریداری شده است.

محسن خجسته مهر، مهدی علی مددی، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و جمعی از مدیران در ادامه از بخش;های مختلف بیمارستان فوق تخصصی نفت تهران نیز بازدید و ضمن عیادت از بیماران به گفت و گو با آنها پرداختند.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان