02 مهر 1402
کد خبر: ۵۶۴۹۰
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۱
دلار در بازار آزاد با کاهش ۰.۱۴ درصدی نسبت به روز قبل ، ۴۹,۰۸۰ تومان معامله شد.دلار در صرافی ملی با کاهش ۰.۰۲ درصدی نسبت به ۴ روز پیش، ۴۱,۲۹۷ تومان معامله شد.دلار در بازار متشکل با کاهش ۷.۷۲ درصدی نسبت به ۱۸۵ روز پیش، ۴۱,۵۴۹ تومان معامله شد.دلار در سامانه سنا با بدون تغییر ۰ درصدی نسبت به ۱۸۶ روز پیش، ۳۰,۴۱۶ تومان معامله شد.دلار کانادا در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۶۶ تومان افزایش، ۳۶,۲۵۵ تومان نرخ گذاری شد.

قیمت دلار در بازار آزاد

نبض نفت _امروز دلار در بازار آزاد برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار در بازار آزاد که روز قبل تا ۴۹,۱۵۰ (چهل و نه هزار و یکصد و پنجاه ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۲۴ آگوست ۲۰۲۳ - با کاهش ۰.۱۴ درصدی به ۴۹,۰۸۰ (چهل و نه هزار و هشتاد ) تومان رسید.

قیمت دلار در صرافی ملی

امروز دلار در صرافی ملی مانند ۴ روز پیش با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که دلار در صرافی ملی که ۴ روز پیش تا ۴۱,۳۰۹ (چهل و یک هزار و سیصد و نه ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۲۴ آگوست ۲۰۲۳ - با کاهش ۰.۰۲ درصدی به ۴۱,۲۹۷ (چهل و یک هزار و دویست و نود و هفت ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار متشکل

قیمت دلار در بازار متشکل شاهد کاهش ۷.۷۲ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که دلار در بازار متشکل که ۱۸۵ روز پیش تا ۴۴,۷۶۰ (چهل و چهار هزار و هفتصد و شصت ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۲۴ آگوست ۲۰۲۳ - به ۴۱,۵۴۹ (چهل و یک هزار و پانصد و چهل و نه ) تومان رسید.

قیمت دلار در سامانه سنا

۱۸۵ روز پیش دلار در سامانه سنا مانند ۱۸۶ روز پیش، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که دلار در سامانه سنا که ۱۸۶ روز پیش تا ۳۰,۴۱۶ (سی هزار و چهارصد و شانزده ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۲۴ آگوست ۲۰۲۳ - به ۳۰,۴۱۶ (سی هزار و چهارصد و شانزده ) تومان رسید.

قیمت دلار کانادا

امروز دلار کانادا مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار کانادا که روز قبل تا ۳۶,۱۸۹ (سی و شش هزار و یکصد و هشتاد و نه ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۲۴ آگوست ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۱۸ درصدی به ۳۶,۲۵۵ (سی و شش هزار و دویست و پنجاه و پنج ) تومان رسید.

منبع:اقتصادنیوز

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان