02 مهر 1402
کد خبر: ۵۶۸۲۳
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۹
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از بهره‌برداری یکصد و هشتادو چهارمین جایگاه عرضه سوخت ناحیه شبستر منطقه آذربایجان شرقی خبر داد.

نبض نفت-ناصر راشدی با بیان اهمیت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در رشد و توسعه استان و ارتقای خدمت‌رسانی به هموطنان گفت: با تلاش و پیگیری مدیریت و مسئولان منطقه و همکاری و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، جایگاه اختصاصی «پدر» به‌عنوان یکصدوهشتادوچهارمین جایگاه عرضه سوخت استان و چهاردهمین جایگاه عرضه سوخت ناحیه شبستر در مسیر صوفیان - شبستر راه‌اندازی و عملیاتی شد. وی افزود: جایگاه پدر در زمینی به مساحت ۵۱۵۲ متربع و با سرمایه‌ای در حدود ۴۰۰ میلیارد ریال در شهرستان صوفیان احداث و افزون بر ارائه خدمات سوخت‌رسانی، برای پنج نفر نیز به صورت مستقیم اشتغال‌زایی شده است.
مدیر منطقه آذربایجان شرقی اظهار کرد: این جایگاه با دو سکوی بنزین و نفت‌گاز در مجموع با چهار دستگاه تلمبه دو نازله و دومخزن ذخیره‌سازی سوخت با ظرفیت ۱۰۰ هزار لیتر، آماده ارائه بنزین و نفت‌گاز به شهروندان و مراجعان محترم است.
شایان ذکر است این جایگاه هفتمین جایگاه عرضه سوخت منطقه آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۲ است که مورد بهره‌برداری قرار گرفته و به‌صورت شبانه‌روزی در خدمت‌رسانی به شهروندان فعال است. با راه‌اندازی جایگاه یادشده، شمار جایگاه‌های عرضه مواد نفتی استان به ۱۸۴ باب رسیده است.

منبع:شانا

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان