/
۰۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۵

نوجوانان زاگرس جنوبی بر سكوی سوم لیگ برتر تكواندو ایران ایستادند

مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از درخشش تکواندوکاران پسر این شرکت در لیگ برتر تکواندوی نوجوانان ایران خبر داد.
کد خبر : ۵۷۷۶۵

به گزارش نبض نفت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، امیررضا دوران با اعلام خبر فوق، به کسب مقام سوم تکواندو لیگ برتر نوجوانان کشور توسط تیم این شرکت اشاره کرد.
وی خاطرنشان کرد: در جریان هفته پایانی مسابقات، شاگردان رحیم صالحی با تساوی پنج بر پنج در این مبارزه توانستند امتیازات خود را به عدد ۳۶ برسانند و مقام سومی خود را تثبیت کنند.
مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی بیان کرد: برای نخستین بار بود که تیم باشگاه فرهنگی ورزشی زاگرس جنوبی به عنوان نماینده فارس و شیراز در لیگ برتر تکواندو نوجوانان ایران حضور پیدا کرد و اتفاق بسیار خوبی برای ورزش تکواندو فارس رقم خورد، چرا که وجود یک حامی بسیار جدی برای این رشته ورزشی به ویژه برای ورزشکاران پایه بسیار احساس می‌شد و این مهم سبب شد تکواندوکاران باآتیه و نوجوان فارس به خوبی در لیگ برتر ایران محک بخورند و مقام ارزشمند سوم ایران را در جام آینده سازان المپیک به ارمغان بیاورند.
دوران با تصریح بر این نکته که ورزش و ورزشکاران فارس نیازمند حمایت‌ هستند، گفت: این حمایت‌ها است که در کنار حرفه‌ای عمل کردن تیم‌ها، موجب کسب بهترین قهرمانی‌ها می‌شود.
وی همچنین از حمایت‌های بی دریغ اداره کل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت، مدیران محترم عامل و هیات مدیره شرکت‌های نفت مناطق مرکزی ایران و نفت و گاز زاگرس جنوبی و امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران تقدیر کرد.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر