/
۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۷
در حاشیه کیش اینوکس در جریان است؛

رایزنی های فشرده مدیرعامل بانک توسعه تعاون با مدیران عامل شبکه بانکی

مدیر عامل بانک توسعه تعاون اعلام داشت رویداد کیش اینوکس، فرصتی برای تبیین دستاوردها و خدمات ارزنده شبکه بانکی است.
کد خبر : ۵۷۹۶۵

 به گزارش نبض نفت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون ؛ محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در جزیره کیش نشست های تخصصی با مدیران عامل بانک مسکن و بانک صنعت و معدن برگزار نمود.
شیخ حسینی طی نشست با سید عباس حسینی مدیر عامل بانک مسکن اظهار داشت: تحولات در حوزه های پولی و بانکی پرشتاب است و با پیدایش روشهای تامین نوین مالی، نقش بانکها نیز متناسب با شرایط جدید است.
شیخ حسینی گفت: بانک توسعه تعاون تعهدات و تسهیلات تکلیفی را به صورت حداکثری پرداخت نموده است و در طرح نهضت ملی مسکن نیز از جمله بانکهایی است که به صورت صد درصدی تکلیف خود را ادا نموده است.
شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون طی نشست با علی خورسندیان مدیر عامل بانک صنعت و معدن گفت: ماموریت و رسالت هر دو بانک شباهت های بسیار دارند، رویکرد توسعه ای هر دو بانک موجب شده پروژه های متعددی در بخش صنعت و معدن در سراسر کشور مورد حمایت قرار گیرند.
این مقام بانکی در این دیدارها گفت: بانک های تخصصی و توسعه ای در این نمایشگاه حضور یافته اند و جلسات متعدد مدیریتی و کارشناسی در خلال رویداد برگزار می شود.
شیخ حسینی تاکید نمود: جهاد تبیین از مهم ترین اهداف حضور بانک توسعه تعاون و شبکه بانکی در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه است، بانک ها محصولات، دستاوردها و خدمات نوین خود را در نمایشگاه ارائه می دهند و بخشهای واقعی اقتصاد می توانند از جدیدترین دستاوردهای سیستم مالی و بانکی کشور اطلاع یابند، مشتریان اعم از تعاونگران، تولید کنندگان مطابق سفارش و نیازهای خود می توانند از رهنمودها و اطلاع رسانی واحدهای تخصصی حاضر در غرفه بهره مند شود. تنوع خدمات به گونه ای است که قابلیت تامین نیازهای متنوع بخشهای تعاونی و غیر تعاونی را دارد.
وی بیان داشت: شبکه بانکی حدود ۹۰ درصد تامین مالی اقتصاد را بر عهده دارد، سیستم بانکی نقطه قوت نظام اقتصادی کشور است، تحریم های ظالمانه نقطه تمرکز خود را بر علیه بانکها معطوف نموده است، به رغم این هجمه ها شبکه بانکی در تلاش بوده بدون وقفه و در مسیر کارآمدی، خدمات تخصصی و عمومی را برای بخشهای مختلف اقتصادی عرضه نماید.
این مقام بانکی تصریح نمود: شرکت های تابعه بانک توسعه تعاون اعم از شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه تعاون، شرکت سامانه متمرکز الکترونیک توسعه تعاون سمات ، شرکت صرافی توسعه تعاون، شرکت واسپاری توسعه تعاون، شرکت کارگزاری بیمه پوشش توسعه تعاون و شرکت گروه مالی توسعه تعاون در این نمایشگاه حضور فعال داشته اند و مجموعه خدمات خود را که برای ارزش آفرینی در اکو سیستم تعاون قابل ارائه است برای مخاطبان و مراجعه کنندگان تبیین می نمایند.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر