/
۱۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۲
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد

گازرسانی به مناطق سخت‌گذر لرستان با خدمت‌رسانی مطلوب

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از کارکنان شرکت گاز لرستان به دلیل گازرسانی به مناطق سخت‌گذر قدردانی کرد.
کد خبر : ۵۷۹۷۴

 نبض نفت- مجید چگنی شامگاه چهارشنبه (۱۷ آبان‌ماه) در نشستی با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت گاز استان لرستان در جریان سفر به این استان، گفت: خدا قوت و خسته نباشید دارم خدمت همکاران عزیزم در استان لرستان که با توجه به نوع اقلیم این منطقه، خدمات گازرسانی بسیار مطلوبی به مردم این خطه از کشورمان ارائه کرده و می‌کنند. 
وی ادامه داد: خدمت‌رسانی به آحاد جامعه زمان نمی‌شناسد و در این جایگاه، ما وظیفه‌ای سنگین و خطیر در قبال جامعه و مردم داریم و آن گازرسانی مستمر به اقصی‌نقاط کشور به‌ویژه مناطق محروم است.
معاون وزیر نفت در امور گاز با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی برای گازرسانی به مناطق سخت‌گذر، مانند شول‌آباد و روستاهای اطراف، تصریح کرد: نعمت گاز موهبتی از جانب خداوند است که ملت ما از آن بهره‌مند شده و با توجه به سختی تولید آن، بطور گسترده برای رفاه و آسایش جامعه در اختیار مردم قرار گرفته است؛ پس باید قدر این نعمت را دانسته و آن را بهینه مصرف کنیم.
چگنی در پایان، یادآور شد: باید بهینه‌سازی و به تبع آن، هوشمندسازی در اولویت کاری ما قرار گیرد تا همراه با مدیریت مصرف، بتوانیم گاز، این نعمت الهی را برای نسل‌های آتی نیز، حفظ کنیم.
براساس این گزارش، در سفر ۲ روزه معاون وزیر نفت به استان لرستان، پروژه گازرسانی به شهر شول‌آباد و ۳۸ روستای تابع استان با حضور استاندار، نماینده الیگودرز در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 

 

منبع:اقتصادنیوز

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر