/
۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
با حضور دکتر علی عسکری انجام شد:

آغاز پیش راه‌اندازی واحد جداسازی ۴۶۰۰ در ارغوان گستر ایلام

با حضور مدیرعامل صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس عملیات پیش راه‌اندازی واحد ۴۶۰۰ پتروشیمی ارغوان گستر جهت خالص‌سازی پروپیلن گرید شیمیایی و تولید پروپیلن گرید پلیمری آغاز شد.
کد خبر : ۵۸۱۰۶

به گزارش نبض نفت به نقل از  روابط‌عمومی شرکت پتروشیمی ارغوان گستر ایلام عصر دیروز با حضور دکترعلی عسکری و مدیران ارشد هلدینگ خلیج‌فارس، عملیات پیش راه‌اندازی این واحد با تلاش متخصصان داخلی و در سرویس  قرارگرفتن خطوط یوتیلیتی (هوا، هوای ابزار دقیق، بخار و...) به طور رسمی آغاز شد.
در این بازدید مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، با بیان اینکه ایلام سرزمین فداکاری و دروازه عتبات‌عالیات است، وجود چنین شرکت‌هایی را منشأ خیروبرکت دانست و با اشاره به نیاز کشور به محصول پلی‌پروپیلن و واردات آن، راه‌اندازی شرکت پتروشیمی ارغوان گستر ایلام را یکی از اهداف هلدینگ خلیج‌فارس به‌منظور تأمین بخشی از این نیاز داخل عنوان کرد.
علی عسکری با ابراز رضایت از پیشرفت پروژه شرکت پتروشیمی ارغوان گستر ایلام، دستوراتی جهت تأمین مالی به‌منظور تکمیل و راه‌اندازی این پروژه داد.
در این بازدید نشان‌زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌وکار هلدینگ خلیج‌فارس، رشید قانعی مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج‌فارس، مهرداد عظیمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای و جمعی از مدیران استانی حضور داشتند.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر