/
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۱

احیای اعتبار خرید آمبولانس دریایی جزیره خارک پس از ۱۰ سال

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با تأکید بر لزوم تقویت سیستم بهداشت و درمان جزیره خارک، از احیای اعتبار خرید آمبولانس دریایی جزیره خارک پس از ۱۰ سال خبر داد.
کد خبر : ۶۰۷۷۴

 نبض نفت -عباس غریبی در آستانه هفته سلامت در نشست با کارکنان بیمارستان صنعت نفت خارک گفت: با توجه به جایگاه ویژه و راهبردی جزیره خارک باید به‌دنبال تقویت سیستم بهداشت و درمان در این جزیره باشیم.
وی افزود: در این زمینه به‌دنبال احیای مصوبه‌های فراموش‌شده رفتیم که یکی از مهم‌ترین آنها اعتبار خرید آمبولانس دریایی جزیره خارک بود که با تلاش مسئولان استان و حمایت مدیرعامل شرکت ملی نفت این مهم رقم خورد.
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به نگاه ویژه وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مسئولیت‌ اجتماعی و خدمت‌رسانی به ساکنان محیط پیرامونی تأسیسات نفتی ادامه داد: مراحل قانونی راه‌اندازی این آمبولانس در شرکت پایانه‌های نفتی ایران در حال انجام است و در تلاشیم بدون شتاب‌زدگی ناوگان این شرکت را به آمبولانس دریایی با استانداردهای روز و مورد تأیید سیستم بهداشت و درمان مجهز کنیم.
غریبی به تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان خدوم بهداشت و درمان صنعت نفت اشاره کرد و گفت: این جزیره به‌عنوان شریان حیاتی صادرات نفت کشور در کنار مردم ساکن میزبان کارکنان شرکت‌های نفتی است که وجود بیمارستان صنعت نفت سبب ایجاد آرامش خاطر برای مردم بومی، کارکنان و خانواده‌های آنها بوده و دارای اهمیت فوق‌العاده‌ای است.
وی با اشاره به تلاش‌های انجام‌شده برای تقویت شاخص‌های بهداشت و درمان جزیره خارک از جمله بهبود وضع اورژانس هوایی افزود: باید به‌گونه‌ای فعالیت کنیم که مردم، کارکنان و خانواده‌های آنان احساس آسایش و اعتماد داشته باشند و نیازهای بهداشتی و درمانی آنان تأمین شود.
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران همچنین در آستانه هفته سلامت در جمع فعالان این حوزه در بیمارستان خلیج فارس صنعت نفت خارک حاضر شد و از نزدیک شرایط این بیمارستان را بررسی کرد.
با توجه به نیازسنجی در حوزه بهداشت و درمان، مدیریت عملیات عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران دو دستگاه تجهیز بیمارستانی شامل رگیاب و کانتینر ۱۶ لیتری درمان ضایعات پوستی خریداری و همسو با ایفای تعهدهای اجتماعی این شرکت به بیمارستان خلیج فارس صنعت نفت خارک اهدا کرد.

 

 

 

 

منبع:شانا

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر