/
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴

تحقق بیش از ۹۵ درصد برنامه تولید پتروشیمی بندرامام

پتروشیمی بندرامام در ۹ ماه امسال بیش از ۳.۵ میلیون تن انواع محصول شیمیایی و پتروشیمیایی را تولید کرد و موفق شد بیش از ۹۵ درصد برنامه تولید خود را محقق کند.
کد خبر : ۳۴۵۵۵
به گزارش نبض نفت به نقل از پتروشیمی بندرامام، این شرکت اهداف و برنامه‌های خود را منطبق با شعار سال تدوین و به‌منظور تحقق این شعار اقدام‌های مؤثر و حائز اهمیتی را برای رفع موانع تولید اجرایی کرد تا تولید حداکثری انجام شود.

پتروشیمی بندرامام دارای چهار مدیریت فنی و تولید فرآورش ۱، فرآورش ۲، بسپاران و کیمیا است که وظیفه تولید انواع محصولات در سه زنجیره آروماتیک، پلی‌الفینی، کلر و پی‌وی‌سی را به‌عهده دارند، این در حالی‌ است که این شرکت از ابتدای امسال تا پایان آذرماه موفق به تولید بیش از ۳.۵ میلیون تن محصولات در این سه زنجیره تولیدی شده است.

شایان ذکر است با وجود اینکه پتروشیمی بندرامام و پنج شرکت زیرمجموعه آن در فهرست اولیه تحریم‌های ظالمانه آمریکا قرار گرفتند، اما با همت و تلاش کارکنان خود توانست ضمن اهتمام در تولید و صیانت از برنامه تولید، در بخش داخلی‌سازی قطعات، کاتالیست‌ها و مواد شیمیایی نقش بی‌بدیلی را ایفا کند و قطعات و مواد بسیار حساسی را که به‌ویژه در صنعت پتروشیمی کاربرد زیادی داشتند بومی‌سازی کند.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر