02 مهر 1402
کد خبر: ۵۶۳۰۶
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۷
سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از قطع برق ۱۷۴ مشترک اداری و بانک پرمصرف در شهرستان‌های استان در روز گذشته به دلیل توجه نکردن به دستورالعمل‌های کاهش مصرف خبر داد.

نبض نفت-کامران با اشاره به مصوبه هیات وزیران در خصوص ضرورت کاهش مصرف برق و پایش مستمر مصرف دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: روز گذشته ۲۲ مردادماه برق این مشترکان بعد از پایان ساعت اداری و به دلیل عدم کاهش میزان مصرف از سوی مرکز پایش ستاد قطع شده است.

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: این ادارات دولتی، دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها و بانک‌ها در شهرستان‌های دزفول، باغملک، عبدالخان، زیدون، بندر امام، ماهشهر، خرمشهر، آبادان، شوش، اندیمشک، ایذه، مسجدسلیمان، گتوند، شادگان، رامشیر، شوشتر، بهبهان، هندیجان، آغاجاری، دهدز، سوسنگرد، امیدیه، رامهرمز و هفتکل فعالیت داشتند که به جای کاهش مصرف در مقایسه با سال گذشته افزایش مصرف داشتند.

حدادی عنوان کرد: برنامه‌هایی در راستای مدیریت مصرف از سوی وزارت نیرو و شرکت توانیر ابلاغ شده است تا دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی و غیر دولتی نسبت به مدیریت و کاهش مصرف برق اقدام کنند و بتوانیم از پیک بار تابستان امسال عبور کنیم.

وی خاطرنشان کرد: برخی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌ها نسبت به مصوبه هیات وزیران مبنی بر کاهش مصرف بی توجه هستند که در این زمینه به آن‌ها تذکراتی داده می‌شود و در صورت تکرار و عدم رعایت نسبت به قطع برق آن‌ها اقدام می‌شود.

منبع:ایسنا

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان