02 مهر 1402
کد خبر: ۵۶۴۱۱
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۵
آغاز مرحله دوم استخدام در شرکت پالایش نفت بندرعباس در سال ۱۴۰۲

به گزارش نبض نفت به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت بندرعباس؛ هاشم نامور افزود: این شرکت با توجه به طرح های توسعه پالایشگاه و بویژه طرح ملی ارتقای کیفیت فرآورده های سنگین و نیروی انسانی مورد نیاز، با هدف ایجاد اشتغال پایدار و با اولویت نیروهای بومی، در چند مرحله ۲۶۵۰ نفر را جذب خواهد کرد.

وی بیان داشت: در مرحله دوم استخدامی سال ۱۴۰۲، شرکت پالایش نفت بندرعباس در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی خود تعداد ۹۰۲ نفر از داوطلبان مرد و زن بومی واجد شرایط را در مقطع تحصیلی کارشناسی و کاردانی از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی/تخصصی، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش دعوت به همکاری کند. مدیر عامل شرکت پالایش نفت بندرعباس بیان کرد: واوطلبان می توانند از تاریخ اول شهریور لغایت ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ برای نام نویسی و اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مواد آزمون و سایر اطلاعات مورد نیاز جهت آزمون استخدامی این شرکت به سایت دانشگاه هرمزگان به نشانی hormozgan.ac.ir مراجعه کنند.

نامور با اشاره به این نکته که متقاضیان قبل از ثبت نام در آزمون، از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطلاع یابند گفت: در مرحله دوم جذب نیرو، در مقطع کارشناسی داوطلبان رشته های مهندسی کامپیوتر، مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت بیمه، علوم تغذیه، تربیت بدنی و علوم ورزش، بهداشت با گرایش حرفه ای و محیط، علوم اجتماعی و جامع شناسی و علوم ارتباطات می توانند نام نویسی کنند. وی افزود: در مقطع کاردانی نیز رشته های شیمی و صنایع شیمیایی، مکانیک، برق، ایمنی و آتش نشانی و عمران رشته های مورد نیاز در این مرحله از آزمون هستند.

مدیر عامل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: آزمون مرحله دوم تامین نیروی انسانی این شرکت روزهای ۶ و ۷ مهر ۱۴۰۲ برگزار می شود.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان