02 مهر 1402
کد خبر: ۵۶۴۹۲
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۹
سکه امامی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۹۰۰۰ تومان افزایش، ۲۷,۹۹۵,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.نیم سکه با بدون تغییر ۰ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۴,۹۵۰,۰۰۰ تومان معامله شد.ربع سکه در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۰ تومان بدون تغییر، ۹,۹۵۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر سکه گرمی با کاهش ۰.۸۴ درصدی نسبت به روز قبل ، ۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان معامله شد.

قیمت سکه امامی

نبض نفت _امروز سکه امامی برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که سکه امامی که روز قبل تا ۲۷,۹۸۶,۰۰۰ (بیست و هفت میلیون و نهصد و هشتاد و شش هزار) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۲۴ آگوست ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۰۳ درصدی به ۲۷,۹۹۵,۰۰۰ (بیست و هفت میلیون و نهصد و نود و پنج هزار) تومان رسید.

قیمت نیم سکه

امروز نیم سکه مانند روز قبل ، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که نیم سکه که روز قبل تا ۱۴,۹۵۰,۰۰۰ (چهارده میلیون و نهصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۲۴ آگوست ۲۰۲۳ - به ۱۴,۹۵۰,۰۰۰ (چهارده میلیون و نهصد و پنجاه هزار) تومان رسید.

قیمت ربع سکه

امروز ربع سکه مانند روز قبل ، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که ربع سکه که روز قبل تا ۹,۹۵۰,۰۰۰ (نه میلیون و نهصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۲۴ آگوست ۲۰۲۳ - به ۹,۹۵۰,۰۰۰ (نه میلیون و نهصد و پنجاه هزار) تومان رسید.

قیمت سکه گرمی

امروز هر سکه گرمی برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که هر سکه گرمی که روز قبل تا ۵,۹۵۰,۰۰۰ (پنج میلیون و نهصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۲۴ آگوست ۲۰۲۳ - با کاهش ۰.۸۴ درصدی به ۵,۹۰۰,۰۰۰ (پنج میلیون و نهصد هزار) تومان رسید.

منبع:اقتصادنیوز 

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان