02 مهر 1402
کد خبر: ۵۶۵۶۷
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۲
هفتمین مراسم جایزه مدیریت دارایی های فیزیکی PAMAWARD با حضور شرکت های برتر این حوزه در اتاق بازرگانی ایران درحالی برگزار شد که شرکت پالایش نفت تهران توانست برای صنعت پالایش نفت کشور افتخار آفرین باشد.

به گزارش نبض نفت به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران براساس ارزیابی های صورت گرفته، شرکت پالایش نفت تهران به عنوان یکی از الگوهای برگزیده ایرانی درهفتمین همایش جایزه مدیریت دارایی های فیزیکی توانست تندیس برنزین 4 ستاره این دوره را در میان شرکت های برتر ایرانی از آن خود سازد.
این جایزه ملی هر ساله با هدف ایجاد فضای رقابتی برای تعالی سازمان‌های دارایی‌محور، شناسایی و برجسته‌سازی الگوهای موفق در حوزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی، ایجاد فضای رقابتی برای تبادل تجربه‌های موفق و فرهنگ‌سازی و تشویق سازمان‌ها برای یادگیری و آموزش دانش و مهارت‌های مورد نیاز مدیریت دارایی فیزیکی، برگزار می‌شود.
یکی از ماموریت‌های مهم جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی، معرفی سازمان‌های برتر در این زمینه است و با توجه به نقش برجسته مدیریت دارایی‌های فیزیکی در بهبود اقتصاد کشور، سبب می‌شود ضریب بهره‌وری و طول عمر دارایی‌ها به عنوان سرمایه‌های ملی و هم بازده اقتصاد ملی به شدت افزایش ‌یابد.
این جایزه با هدف الگوگیری، شناخت وضعیت سازمانها نسبت به سایر سازمان های مشابه ایران و جهان، تشویق و ترغیب به اجرای جوانب مهم مدیریت دارایی های فیزیکی سازمان ها برگزار می‌گردد.
محمدقربان فیض آبادی رئیس اداره طرح و برنامه ریزی تعمیرات با حضور در این مراسم جایزه تندیس برنزین شرکت پالایش نفت تهران را دریافت نمود.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان