08 مهر 1402
کد خبر: ۵۶۸۰۳
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۵
رئیس اداره آموزش شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان از ارائه ۲۸۰۰۰ نفرساعت خدمات آموزشی به شهروندان این شهرستان در نیمه نخست امسال خبر داد.

نبض نفت-رسول احمدی گفت: این خدمات شامل برگزاری کلاس‌های تقویتی طرح اوقات فراغت تابستانه برگزار شد و دانشجویانی که طرح کارآموزی داشتند در برگزاری دوره‌ها، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی و ارائه آموزش مشارکت کردند. وی افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی - تقویتی دروس و آمادگی تحصیلی دانش‌آموزان شهرهای مسجدسلیمان، لالی، هفتکل، اندیکا از دیگر اقدام‌های انجام‌شده توسط این اداره در ۶ ماهه نخست امسال است.
رئیس اداره آموزش شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان اظهار کرد: این خدمات که همسو با مسئولیت‌های اجتماعی صنعت نفت در شهرستان مسجدسلیمان صورت گرفته است برای این شرکت از نظر ریالی معادل ۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال هزینه داشته است.
احمدی ادامه داد: اداره آموزش شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان پیرو تأکیدهای مدیرعامل و مدیر منابع انسانی این شرکت توجه ویژه به ارائه آموزش‌های تحصیلی در چارچوب برگزاری کلاس‌های تقویت بنیه علمی و اوقات فراغت دانش‌آموزان دارد تا سبب ارتقای سطح علمی این منطقه غنی و پراستعداد شود.

منبع:شانا

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان